Akkuyu Nükleer Santrali'nde çalışmak isteyenlerde kriterler aranacak!

Akkuyu Nükleer Santrali'nde çalışmak isteyenlerde kriterler aranacak! Akkuyu Nükleer Santrali'nde çalışmak isteyenlerde kriterler aranacak!

Akkuyu Nükleer Güç Santral (NGS) AŞ, çalışmak isteyenlerde meslekî becerinin öncesinde bazı kriterler arayacak. Akkuyu NGS, ayrıca kendisiyle çalışmak isteyenlere kariyer gelişimi ve yükselme anlamında geniş imkânlar vadediyor...
Akkuyu Nükleer Güç Santral (NGS) AŞ, çalışmak isteyenlerde meslekî becerinin öncesinde bazı kriterler arayacak. Santralin inşaat sürecinde ortalama 1500, işletme aşamasında ortalama 3 bin dolar maaş ödenecek olması dolayısıyla bir anda dikkatleri üzerine çeken Akkuyu NGS, ayrıca kendisiyle çalışmak isteyenlere kariyer gelişimi ve yükselme anlamında geniş imkânlar vadediyor. Akkuyu NGS AŞ, ana kriter olarak iş pozisyonuna ilişkin şartlara ve kurumsal yetkinliklere uygun adaylar an yor. Akkuyu NGS'de çalışmak isteyenler özgeçmişlerini http://hr@akkunpp.com adresiyle şirkete iletebiliyor. Akkuyu NGS Projesinin en yüksek inşaat döneminde 12 bin 500, işletme aşamasında ise yaklaşık 4 bin kişi istihdam edilecek. istihdam süreci esas olarak inşaat çalışmalarıyla başlayacak. Santralin ilk ünitesinin temeli ise 2015'te atılacak. Bundan önce de inşaata hazırlık süreci olacak. Akkuyu NGS AŞ için şu anda açık olan tek pozisyon elektrik mühendisliğine yönelik.


Yeni Asya