Aktim 2 Kıraç görücüye çıkıyor! 

Aktim 2 Kıraç görücüye çıkıyor! 


Firma: Bilgiçler Yapı

Proje: Aktim 2 Kıraç


Aktim 2 Kıraç, Bilgiçler Yapı tarafından yapımı planlanan Kıraç metro istasyonuna 380 metre yürüme mesafesinde yükseliyor. Aktim 2 Kıraç, 14 Temmuz'da görücüye çıkıyor...


Aktim 2 Kıraç, Hadımköy bağlantı yoluna 400 metre yürüme mesafesi, yapımı planlanan Kıraç metro istasyonuna 380 metre yürüme mesafesi ve E-5 ve Tüyap fuar alanına sadece 1 dakikalık mesafede Bilgiçler Yapı imzası ile inşa ediliyor.

16 bin metrekare arsa alanında yükselen Aktim 2 Kıraç'ın toplam inşaat alanı ise 43 bn metrekare. Aktim Ticaret ve İş Merkezi 2, 113 bağımsız bölümden meydana geliyor.

Sanayi tipi ruhsatlı, yüksek tavanlı ve geniş kolon aralıklı dükkanlar, imalata, üretime, showrooma, depolamaya ve sanayi bölgesinde yer alması ile birlikte konutlara olan cephesinden ve cadde üzerinde yer almasından dolayı perakende ve ticari satışa uygun cadde dükkanlardan oluşuyor. 

Katlar içinde doğal hava sirkülasyonun sağlanması ayrıca tüm bağımsız bölümlerin önüne tır dahil olmak üzere araç girişinin olması ve terasında helikopter pisti ile birlikte toplam 11 bin metrekarelik park alanı bulunuyor.

Yükleme boşaltma alanları haricinde, tek yönlü ve çift yönlü sirkülasyon yollarınının katlar arası birbirinden bağımsız olması merkez içi ulaşım kolaylığını sağlıyor.  

Lansman önce yoğun ilgi gösterilen Aktim Ticaret ve İş Merkezi 2'de basın toplantısı, satış ofisinde gerçekleşecek.

Aktim 2 Kıraç görücüye çıkıyor! 

Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nin ilki ise, Esenyurt'ta Tem Otoyolu Hadımköy gişelerine 2 dakika mesafede Akçaburgaz mevkiinin en merkezi arazisinde konumlanıyor. Burada 46 bağımsız bölüm yer alıyor.

Aktim 2 Kıraç görücüye çıkıyor! 

Aktim 2 Kıraç görücüye çıkıyor! 

 

Aktim 2 Kıraç projesi hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

 

Tel: 444 32 62 
Web: http://www.aktimticaretmerkezi.com.tr


projeye sor