Aktim Ticaret ve İş Merkezi Aralık 2018'de teslim!

Aktim Ticaret ve İş Merkezi Aralık 2018'de teslim! Aktim Ticaret ve İş Merkezi Aralık 2018'de teslim!

Firma: Bilgiçler Yapı

Proje: Aktim Ticaret ve İş Merkezi

Esenyurt'ta Akçaburgaz mevkiinin en merkezi arazisinde yükselen Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde ferah ve modern 46 bağımsız bölümün yer alıyor...


Bilgiçler Yapı imzası ile Esenyurt'ta Akçaburgaz mevkiinin en merkezi arazisinde yükselen Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde inşa çalışmaları hızla sürüyor.

Ferah ve modern 46 bağımsız bölümün yer aldığı Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde işyerlerin Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor. 

Toplam 6 bin 500 metrekare arsa alanına sahip Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nin toplam inşaat alanı ise 27 bin 500 metrekare olarak belirlendi.

Yeni nesil iş merkezi mantığı ile inşa edilen Aktim Ticaret ve İş Merkezi, Tem Otoyolu Hadımköy gişelerine 2 dakikalık mesafede konumlandırılıyor. 

Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde, mobilya üreticilerinden, oto parçacılarına, ayakkabı üreticilerinden, matbaacılara, makine üreticilerinden, hurdacılara kadar birçok farklı iş kolu bir araya geliyor.

Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde satılık bağımsız bölümlerin yanı sıra, kiralama ön talep başvuruları da alınıyor.

Tek katta 100 metrekareden, 3 bin 700 metrekareye kadar büyüyebilen modüler alanların yer aldığı Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde ticari alanların tamamı yükleme boşaltma ve araç parkına uygun, tamamı gün ışığı alacak şekilde dizayn edildi.

Aktim Ticaret ve İş Merkezi'nde sunulan ayrıcalıklar

Kesintisiz enerji
Ekstra yüksek tavan
Bağımsız dükkan girişleri
Her katta araç girişi
Günışığı alan dükkanlar
Her dükkana özel otoparklar
Modüler işyerleri
Yüksek karlılık
Geniş kolon aralığı
Ulaşım kolaylığı
Otobana 2 dakika

 

Aktim Ticaret ve İş Merkezi hakkında bilgi için tıklayın.

 

Tel: 444 32 62 
Web: http://www.aktimticaretmerkezi.com.tr

 


projeye sor