Al Faisal Group Gayrimenkul Danışmanlık İthalat İhracat Ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Faisal Group Gayrimenkul Danışmanlık İthalat İhracat Ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Al Faisal Group Gayrimenkul Danışmanlık İthalat İhracat Ve Genel Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Faisal Group Gayrimenkul Danışmanlık İthalat İhracat Ve Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 150 bin TL sermaye bedeli ile Anas Ezzat Alagamı ve Ghofran Rehan ortaklığında kuruldu. Al Faisal Group Gayrimenkul Danışmanlık İthalat İhracat Ve Genel Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 150 bin TL sermaye bedeli ile Anas Ezzat Alagamı ve Ghofran Rehan ortaklığında kuruldu. 

Al Faisal Group Gayrimenkul Danışmanlık İthalat İhracat Ve Genel Ticaret Limited Şirketi konusu:
GAYRİMENKUL VE EMLAK MÜŞAVİRLİĞİ -Her türlü gayrimenkul almak, satmak ve komisyonculuğunu yapmak. -Yabancıların mal edinme yasalarından faydalanarak edinecekleri gayri menkuller üzerinde gerekli araştırmalar yapmak ve bunları satın almaları sonucunda gerekli ve kamu kurum ve kuruluşlarındaki işlemleri takip etmek. -Her türlü arazi,arsa,daire,ev,dükkan,işyeri ve diğer emlak alımı, satımı ve kiralanmasına aracılık etmek ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Al Faisal Group Gayrimenkul Danışmanlık İthalat İhracat Ve Genel Ticaret Limited Şirketi adres: Balat Mah.Fethiye Cad.No:14/1 Fatih