Altakva İnşaat Dekorasyon İhracat İthalat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Altakva İnşaat Dekorasyon İhracat İthalat Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Altakva İnşaat Dekorasyon İhracat İthalat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Altakva İnşaat Dekorasyon İhracat İthalat Ticaret Limited Şirketi, Ahmad Saleh Sulaıman ve Maher Oumarı ortaklığıyla 120 bin TL sermaye ile 1 Şubat'ta Esenyurt, Bağlarçeşme Mahallesi'nde kuruldu.

Altakva İnşaat Dekorasyon İhracat İthalat Ticaret Limited Şirketi, Ahmad Saleh Sulaıman ve Maher Oumarı ortaklığıyla 120 bin TL sermaye ile 1 Şubat'ta Esenyurt, Bağlarçeşme Mahallesi'nde kuruldu. 


Altakva İnşaat Dekorasyon İhracat İthalat Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1- Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak,satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. 2-Her türlü inşaat malzemesi imalatı,alım satımı,ithalat ve ihracatını yapmak. 3-Her türlü dekorasyon mimarlık ve iç mimarlık işleri yapmak. 4-Her türlü mobilya ve mobilya aksesuarları imalatı,alım satımı,ithalatı ve ihracatını yapmak. 5- Her türlü gıda maddelerini almak, satmak, gıda maddelerini paketlemek için tesisler kurmak, işletmek, kiralamak, kiraya vermek. 6- İnsanların beslenmesinde önemli bir etkinliği olan ve gıda sektörüne konu teşkil eden her nevi sıcak, soğuk, dondurulmuş, kurutulmuş ve konsantresi yapılmış besin maddelerinin pazarlanması konusunda toptan ve perakende satış yapmak amacı ile gerekli olan satış mağazalarını açmak ve işletmek.  7-Her türlü tekstil ürünlerinin imalatı,alım satımı,ithalat ve ihracatını yapmak. 8-Her türlü elektrik ve elektronik ürünlerin imalatı,alım satımı,ithalatı ve ihracatını yapmak. 9- Kuyumculuk dükkanı işletmek, işlettirmek ve mağazalar zinciri oluşturmak. 10-Her türlü altın, gümüş, bronz, platin, pırlanta, yakut, safir, elmas, inci,zümrüt ve diğer kıymetli madenlerden ve taşlardan mamul her türlü mücevherat, bilezik, kolye, yüzük gibi takı ve süs eşyalarının imalatını ithalat ve ihracatını yapmak.  11- Bilumum kimyasal maddeler ve her türlü yardımcı kimyevi maddeler,plastik ham madde  ve bunların üretiminde kullanılan mamul, yarı mamul, ham maddelerin imalatı ve ticareti. 12- Her türlü motorlu taşıt ticareti, ithalat ve ihracatını yapmak. 13- Şirket otomotiv sanayi ile ilgili olarak otobüs, minibüs, midibüs, kamyon,kamyonet, traktör, taksi, motorsiklet, bisiklet, trayler ve bunlara benzer motorlu ve motorsuz kara, hava, deniz taşıtlarının, grayder, silindir v.b ağır iş ve sanayi makinelerinin, yükleme, boşaltma iş makinelerinin yurt içinde ve yurt dışında imalatını ve ticaretini yapmak, acente, bayilik ve mümessilliğini almak, ithalat, ihracat, toptan ve perakende ticaretini yapmak.   14- Her türlü petrol, petrol türevleri; benzin, motorin, gaz yağı, fuel oil, solvent,jet yakıtı gibi akaryakıt ile madeni yağlar, gresler vb.alımını, satımını yapmak, yükleme, boşaltma, depolama, dağıtım, dolum tesislerini kurmak. 15- Akaryakıt istasyonları açmak, işletmek, yıkama yağlama servis istasyonları kurmak.  16-Şirket konusu ile ilgili ihalelere girebilir.


Altakva İnşaat Dekorasyon İhracat İthalat Ticaret Limited Şirketi adres: Esenyurt, Bağlarçeşme Mahallesi, 1109 Sokak 3/128