Altın Emlak Türkiye temsilcileri bir araya geldi!

 Altın Emlak Türkiye temsilcileri bir araya geldi!Türkiye genelinde 52 temsilciliği bulunan Altın Emlak, bayilerini emlak sektöründeki son gelişmeler konusunda bilgilendirmek amacıyla periyodik aralıklarda eğitimler düzenlenmeye devam ediyor


Her iki ayda bir yinelenen toplantılar sayesinde, sektör hakkında sürekli canlı kalınırken, temsilcilikler arası bilgi paylaşımı da yapılarak, ilişkiler güçlendiriliyor.


Taksim’deki Gönen Otel’de geçtiğimiz günlerde bir araya gelen Altın Emlak bayilerine; özel projeler ile son dönemdeki gelişmelere yer verildi.  Buluşmaya İzmir, Konya, Balıkesir, Uşak, Kırklareli, Mersin, Samsun, Osmaniye ve Kastamonu temsilcilikleriyle Altın Emlak ailesine yeni katılan İstanbul Çekmeköy, İstanbul Mimaroba, İstanbul Pendik Güzelyalı,  İzmir  Şirinyer, İzmir Çeşme ve İzmir Gaziemir bayileri de katıldı. 


Altın Emlak bünyesinde faaliyetlerine devam edecek olan yeni temsilciliklere, Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Özelmacıklı tarafından yetki belgeleri verildi. Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun; “periyodik olarak düzenlenen toplantılarımızda, temsilciliklerimize bilgi ve deneyimlerimizi aktarıyoruz. Her iki ayda bir Türkiye genelindeki bayilerimizle bir araya geldiğimizde Altın Emlak’ın geniş altyapı imkanlarını meslektaşlarımıza açarken, gelen öneri ve fikirleri birlikte yorumluyor ve değerlendiriyoruz. Her buluşmamızda konularında uzman kişilerden eğitimler alıyoruz. Bu buluşmamızda Pazarlama ve Satış Danışmanı Aydın Göle; müzakere ve ileri pazarlama teknikleri ile gerilla pazarlama konularında eğitim aldık. Bayilerimiz hem birbirleryle tecrübelerini paylaşırken, hem de diğer bölgelerde emlak sektörünün ilerleyişini de takip etme şansını yakalamış oluyor” dedi. Hakan Erilkun; katılım sıcak bir atmosferde gerçekleştiğini ve akılda güzel kareler bıraktığını ifade etti.  Altın Emlak Hakkında:

1998 yılından beri faaliyet gösteren Altın Emlak; tamamı yerel sermayeli, güçlü sistem altyapısına sahip bir emlak franchising markasıdır. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı eğitim verme yetkisine sahip tek kuruluş olma özelliği taşıyan Altın Emlak, hizmetleri Türk Standartları Enstitüsü’nden onaylı ilk ve tek firmadır. Türkiye’de toplam 53 bayii ağı bulunan Altın Emlak, büyümesini franchising sistemi ile sürdürüyor.