01 / 10 / 2022

Altın fiyatları alev aldı! 1 gram bile altını olanlar köşeyi döndü! Acil bakın! Son dakika altın fiyatları

Altın fiyatları alev aldı! 1 gram bile altını olanlar köşeyi döndü! Acil bakın! Son dakika altın fiyatları

Altın fiyatlarında son dakika rakamları bugün de yakından takip ediliyor. Altın fiyatları bugün resmen alev aldı. 1 gram altını bile olanlar köşeyi döndü! Şimdi herkes acil altın fiyatlarına baksın! Son dakika altın fiyatları 11 Ağustos 2022 altın fiyatları...Altın fiyatları bugün de yükselmeye devam ediyor. Altın fiyatlarındaki son dakika gelişmeleri yakından takip edenler altın fiyatlarının ne kadar olduğunu araştırıyor. Altın fiyatları bugün resmen alev aldı. 1 gram altını bile olanlar köşeyi döndü. Acele bakın. Gram altın ne kadar? Çeyrek altın kaç lira? Tam altın kaç TL? İşte son dakika altın fiyatları 11 Ağustos 2022 altın fiyatları...

Altın fiyatları, dün açıklanan ABD enflasyon rakamarından sonra yükselemeye başladı. Piyasaların merakla beklediği enflasyon rakamları piyasaları etkiledi ve altı piyasası yukarı ynlü hareketini hızlandırdı.

Peki bugün altın fiyatları ne kadar? İşte son dakika canlı altın fiyatları 11 Ağutos 2022 altın fiyatları...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön