30 / 09 / 2023

Altın resmen tuzla buz oldu! Elinde 1 gram altını olan bile acil baksın! Altın fiyatlarında son dakika 2 Temmuz 2022

Altın resmen tuzla buz oldu! Elinde 1 gram altını olan bile acil baksın! Altın fiyatlarında son dakika 2 Temmuz 2022

Altın fiyatlarında son dakika gelişmeleri hafta sonunun ilk işlem gününde yakından takip ediliyor. Altın fiyatları hafta sonunun ilk gününde resmen tuzla buz oldu. Peki gram altın, çeyrek altın, yarın altın ne kadar? Elinde gram altını olanlar bile baksın! Son dakika altın fiyatları...Bugün altın fiyatlarındaki son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. Ons altın 1808 dolardan işlem görürken  yatırımcılar ve altın almak isteyenler bugün altın fiyatları ne kadar oldu? Gram altın ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? sorusunun yanıtını araştırıyor.

Özellikle Rusya Ukrayna savaşı sonrasında  altın rekor seviyelere ulaşırken şu günlerde en dip seviyeleri görüyor. En son 6 ay önce altın bu rakamları görmüştü. 6 ayın üzerine en dip rakamları şu günlerde gören altın merak ediliyor. Peki bugün gram altın, çeyrek altın, yarım altın , tam altın, ata altın, gremse altın kaç lira? Elinde 1 gram altını olan bile acil baksın! Altın fiyatlarında son dakika 2 Temmuz 2022...

Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön