Altınok Öz, Uprise Elite Sitesi sakinleriyle buluştu!

Altınok Öz, Uprise Elite Sitesi sakinleriyle buluştu! Altınok Öz, Uprise Elite Sitesi sakinleriyle buluştu!

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, sorunları dinlemek ve çözüm üretmek için vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Altınok Öz, bu kez Uprise Elite Sitesi sakinleri ile buluştu.Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, sorunları dinlemek ve çözüm üretmek için vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Altınok Öz, bu kez Uprise Elite Sitesi sakinleri ile buluştu.


Başkan Altınok Öz, Kartal Belediyesi Özel Kalem Müdürü Banu Kocadağ, Meclis üyesi Mustafa Yüksel, Karyapsan A.Ş Yönetim Kurul Başkanı Nizamettin Zorgül ve Kartal Belediyesi Zabıta Müdürü Atilla İlgün'ün de yer aldığı buluşmada önce site sakinlerini dinledi. Başkan Altınok Öz, daha sonra yaptığı konuşmada " Biz göreve geldiğimizde parklarımızda beton duvarlar vardı ve onları yıktık. Neden biliyor musunuz? Kapkaççısı, tinercisi oralarda barınmasın diye. Duvarın arkasını göremiyoruz. Korkarak geçiyorduk. Şimdi oralarda tel örgü var ve parklarımız daha güvenli. Geceleri parklarımızda güvenliğin sağlanması için emniyet güçlerimizin yanı sıra Zabıtamız da devriye geziyor. Okullarda zabıta ekiplerimiz hem resmi hem sivil olarak görev alıyor. Her okulun önünde sivil ve resmi zabıtalarımız duruyor. Bunun sonucunda okul önlerinde madde satışları azaldı. Biz yöneticiler, sadece kentin alt yapı ve üst yapısıyla ilgilenerek hizmet etmek istemiyoruz. Kartal halkının güvende olmasını da istiyoruz. Bir sorun gördüğünüzde fotoğrafını çekip 0532 1369090 numaralı Whatsapp hattımıza gönderebilirsiniz" dedi. 


Başkan Altınok Öz, Kartal'da afiş sistemini kaldırarak kentte görüntü kirliliğini de ortadan kaldırdıklarını belirtti. Kartal Belediyesi