30 / 05 / 2023

Altus F Enerji Dondurucu 3.399,TL! Özellikleri neler? En uygun fiyata nerden alınır? 3 Şubat 2023 fiyat listesi

Altus F Enerji Dondurucu 3.399,TL! Özellikleri neler? En uygun fiyata nerden alınır? 3 Şubat 2023 fiyat listesi

Derin dondurucu ihtiyacı olanlar için Altus, yazlık ve kışlık yiyeceklerin aylarca muhafaza edilmesini sağlayan teknoloji yenisi derin dondurucuyu tüketicisiyle buluşturuyor. Yiyeceklerin güvenli olmasını sağlayan kilolarca gıdayı koruyan Altus çekmeceli derin dondurucu çokça tercih ediliyor.  İşte Altus F Enerji Dondurucu 3.399,TL! Özellikleri neler? En uygun fiyata nerden alınır? 3 Şubat 2023 fiyat listesi
Geniş saklama kapasitene sahip çekmeceli derin dondurucu evlerdeki buzdolaplarına bir alternatif olarak yer alıyor. Bir çok gıdayı aylarca muhafaza etmeye yardımcı olan yeni teknolojiyle donatılmış Altus çekmeceli derin dondurucu herkesin beğenisini kazanıyor.

ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİ

Saklama yöntemleri arasında en hijyenik yöntem olan derin dondurucu ile saklama yöntemi yardımıyla yazın hazırlanan meyve ve sebzeler, kışın da rahatlıkla tüketime hazır hale geliyor.

Büyük kapağını açınca çekmeceleri bulunan dikey derin dondurucular, “çekmeceli derin dondurucu” olarak da biliniyor.

Dikey dondurucuların 10 kilogramdan 200 kilogram ve üstüne kadar dondurma kapasitesine sahiptir. 

Çekmeceli derin dondurucuların boylarına göre çekmece sayıları ve kapasiteleri değişmektedir. 

Teknolojik olarak farklı iki sistem ile çalışan derin dondurucularda ısı, çok daha fazla düşürülerek besinlerin sıfırın altında bir derecede saklanma imkanı sunuyor. Bu sıcaklıkta saklanan besinler, uzun süre bozulmadan muhafaza ediliyor. 

Derin dondurucuların soğutma sistemleri, statik veya no frost olarak değişim gösteriyor. Statik eski tip soğutma sistemlerinde karlanma, no frost donduruculara göre biraz daha fazla görülürken, besinler donarken soğuk temas ile soğuma imkanı sunuyor. 

Donma işlemi de daha doğal süreçte gerçekleşmektedir. No frost derin dondurucularda ise soğutma işlemi esnasında karlanma olan bölgeler, derin dondurucunun iç kısımlarında kalıyor ve tüketici de karlanma sorunu ile karşı karşıya kalmıyor.
 

Peki Altus derin dondurucu en uygun fiyata nerede satılıyor?
Geri Dön