Alya Onist'te satışların yüzde 25'i 2 ayda yapıldı!

Alya Onist'te satışların yüzde 25'i 2 ayda yapıldı! Alya Onist'te satışların yüzde 25'i 2 ayda yapıldı!

Akkuş Gayrimenkul’ün Lübnanlı ortağı El Khatip Group ile birlikte kurduğu BOSS4 Gayrimenkul’ün olgunluk dönemi eseri olan hemen tapu özelliği bulunan Alya Onist projesinin yüzde 25’inin satışı yapıldı...Akkuş Gayrimenkul’ün Lübnanlı ortağı El Khatip Group ile birlikte kurduğu BOSS4 Gayrimenkul’ün olgunluk dönemi eseri olan Alya Onist’e yatırımcı akını oluyor. Destek paketinin sunduğu; 0.64 faiz oranı, 12 ay ödemesiz 180 ay vadeli ödeme avantajını, kişiye özel ödeme seçenekleriyle destekleyen projenin satışlarında, 2 aydır rekor bir yükseliş var.

Hemen tapu özelliğine sahip projenin yüzde 25’inin satışı yapıldı. Böylelikle geçtiğimiz yılın Aralık ayında satışa çıkan projenin yaklaşık yüzde 75’lik kısmının satışı gerçekleşti. Teslimlerin Eylül'de başlayacağı projede daire fiyatları, 600 bin TL’den başlıyor.

Konumu ve donanımıyla Beylikdüzü’nün prestij projesi olarak belirtilen Alya Onist’de destek paketine ek olarak sundukları kişiye özel ödeme seçenekleri ile hemen tapu avantajının yatırımcı taleplerini daha da yukarıya taşıdığını dile getiren Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, “Pandemi, bir konutta aranan özellikleri değiştirdi. Yatırımcılar, daha çok yeşil alanı olan, geniş bahçeli ve tamamlanmış konutlar arıyor. Alya Onist projemiz, sunduğu mahalle konsepti ve teslimlerin eylülde başlayacak olmasıyla bu beklentiyi karşıladı. Son 2 ayda, projemizin yüzde 25’inin satışını tamamlandık” diye konuştu. 

Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgesi, Yakuplu- Gürpınar hattında yükselen Alya Onist; konsepti, donanımı ve yatırımcıya sunduğu yüksek katma değeriyle bölgenin en prestijli projesi olarak ön plana çıkıyor. Sahip olduğu yatay mimari tasarımı, geniş bahçeli dairelerinden oluşan geleneksel mahalle konsepti ile salgın döneminde oluşan yeni konut trendine liderlik ediyor. 120 ile 290 metrekare arasında 2+1’den 6+2 büyüklüğe kadar uzanan toplam 106 dairenin yer aldığı projede fiyatlar, 600 bin TL’den başlıyor. 

Alya Onist’in destek paketine ilk dâhil olan projelerden biri olduğunu vurgulayan Akkuş Group Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, konuyla ilgili şöyle konuştu:  

Satış ofisi hareketliliği, ay sonunda tamamlanacağını gösteriyor

“İstanbul’un hızla gelişen bir bölgesi olan Beylikdüzü’ndeki köklü inşaat tecrübemiz ile her geçen gün yeni yatırımcılarımızı bünyemize kazandırıyoruz. Alya Onist projemizde destek paketinin sunduğu avantajlara ek olarak kişiye özel ödeme seçeneklerini de yatırımcılarımızla buluşturduk. Projemizin konumu ve donanımı ile pandemi döneminde oluşan daha büyük, geniş bahçeli ve yeşil alanı bol konut beklentisine bütünlüklü olarak cevap vermesi de talebi tetikledi. 2 ayda projemizin satışlarında ciddi bir mesafe kat ettik. Projemizin yüzde 25’inin satışını, bu dönemde tamamladık. Projemize yönelik talep, beklentimizin çok ötesinde bir artış gösteriyor. Satış ofisimizdeki hareketliliğe yetişmekte zorlanıyoruz. Projemizin kalan kısmının satışını ağustos sonuna kadar tamamlayacağımızı söyleyebiliriz.” 

Çekirdek ailelere de kalabalık ailelere de yer var!

 Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgesi olan Yakuplu- Gürpınar hattının Kavaklı bölgesinde bulunan Alya Onist, sunduğu yatay mimari konsept ve yüksek katma değer ile bölgedeki diğer projelerden ayrışıyor. 120 ile 290 metrekare arasında değişen, 2+1, 3+1, 4+1, 4+2, 5+2, 6+2 büyüklükte, 8 blokta toplam 106 daire olarak tasarlanan proje, bu donanımıyla çekirdek ailelerin de kalabalık ailelerin de beklentisini tek başına karşılıyor. Projede teslimler bu yıl eylül'de başlayacak.

Beylikdüzü’nün merkezinde

Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgesi Kavaklı’da bulunan Alya Onist, merkezi lokasyonuyla da yatırımcıların dikkatini çekiyor. 600 yat bağlama kapasitesine sahip West İstanbul Marina’ya yürüme mesafesinde olan proje; okullar bölgesine 2 dakika, İDO iskelesine 2 dakika, Yaşam Vadisi’ne 2 dakika, toplu taşıma alternatiflerine 7 dakika, TEM bağlantı yoluna 7 dakika, E-5bağlantı yoluna 5 dakika, Büyükçekmece’ye 2 dakika, Ambarlı Limanı’na 4 dakika, en yakın eğitim kurumlarına 1 dakika, hastanelere 5 dakika uzaklıkta konumlanıyor. 

Modern şehircilik anlayışını yansıtıyor

Yatay mimarinin en modern örneğini sunan Alya Onist, az katlı yatay mimari konseptinde yer alan bahçeli daireleriyle geleneksel mahalle konseptinden izler içeriyor. En modern yapım teknikleri kullanılarak tasarlanan proje; içerisinde yer alan fitnesscenter, çocuk oyun alanı sauna, yüzme havuzu, basketbol ve futbol sahası gibi sosyal donatı alanlarının yanı sıra, sahip olduğu özel çevre düzenlemesi ve peyzajıylada da bu konsepti tamamlıyor. Sunduğu 7/24 güvenlik hizmetiyle de ayrıcalıklı yaşam alanlarının vazgeçilmesi olan kusursuz bir güvenlik donanımı sunuyor.