Amasra Greenpark Residence'ta 75 bin TL'ye! Eylül'de teslim!

Amasra Greenpark Residence'ta 75 bin TL'ye! Eylül'de teslim!

Amasra'da inşa edilen Amasra Greenpark Residence'ta fiyatlar 75 bin TL'den başlıyor...

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Safranbolulu İnşaat'ın Amasra'da inşa ettiği Amasra Greenpark Residence, 5 bin metrekare alan üzerine kurulu 6 blokta 52 konuttan meydana geliyor.

Projede 62 metrekare 1+1'ler 75 bin TL'ye, 106 metrekare 2+1'ler 130 bin TL'ye ve 145 metrekare 3+1'ler 160 bin TL'ye satılıyor. Ziraat Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Vakıflar Bankası ile anlaşmalı olan konutlar için yüzde 30'luk bir bölüm peşin, geri kalanı ise uygun vadeler şeklinde ödenebiliyor. Ayrıca anlaşmalı bankalardan inşaat şirketinin garantisi altında konut fiyatının tamamı da çekilebiliyor.

İnşaatına 2009'un nisan ayında başlanan ve blok blok yapılarak devam edilen Amasra Greenpark Residence'ta, toplam 16 konuttan oluşan A ve B  bloklarında yaşam, 1 Eylül'de başlayacak. Diğer blokların yapımına ise Eylül ayında başlanacak ve projenin tamamı 30 Haziran 2010 yılında tamamlanacak.

Orman, deniz ve Amasra manzaralı projenin A ve B bloklarındaki konutlardan 6'sı satıldı.

Yazlık ve kışlık olarak kullanılmaya müsait olarak tasarlanan Amasra Greenpark Residence'ta, yüzme havuzu, sauna, kapalı jimnastik salonu, teras cafe, kapalı restaurant-cafe ve çocuk parkı bulunuyor.

Amasra- Bartın anayolu üzerinde olan konutlar, alışveriş merkezlerine ve plaja yakın bir mesafade yer alıyor.

www.safranbolulu.com
İletişim tel: 0533 368 71 41

Ebru DUMAN/Emlakkulisi.com

pus