06 / 07 / 2022

AND Pastel’de Sevgiler Günü’ne özel kampanya!

AND Pastel’de Sevgiler Günü’ne özel kampanya!

Anadolu Grubu’nun gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketi AND Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen AND Pastel’de yüzde 20 indirime ek olarak Sevgililer Günü’ne özel yüzde 14 indirim uygulanıyor.İstanbul Kartal’ın en büyük ölçekli projelerinden biri olan AND Pastel’de ev sahibi olmak isteyenlere Sevgililer Günü’ne özel fırsatlar sunuluyor. Yalnızca 11-17 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında yüzde 20 indirime ek olarak ayrıca yüzde 14 indirim uygulanıyor.

Kişiye özel 100’den fazla ödeme planı ve şirket içi vadelendirme seçeneklerinin yer aldığı kampanyadan yararlananlara 5.000 TL değerinde mobilya veya market alışverişlerine özel hediye çeki veriliyor.

Kartal’da Adalar ve deniz manzarasına hakim evleriyle; İstanbul’un ana ulaşım akslarından E-5’in hemen yanında yükselen AND Pastel projesi 7 blokta bin 243 konuttan meydana geliyor. Projede daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edildi. 

2018 yılının Temmuz ayında yaşamın başladığı AND Pastel projesi yap-sat değil YAP-YAŞAT felsefesiyle hayata geçiriliyor. 

Kampanya hakkında açıklamalarda bulunan AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, ‘’AND Pastel’deki yaşamı henüz proje geliştirme aşamasındayken yaptığımız araştırmalardan yola çıkarak, orada yaşayacak insanların beklenti ve ihtiyaçlarını gözeterek tasarladık. Akustik danışmanından, asansör danışmanına; trafik danışmanından, işletme danışmanına kadar 11’den fazla danışman ile çalışarak AND Pastel’i bir mahallenin ihtiyaç duyacağı her şeyi titizlikle düşünerek inşa ettik ve Temmuz 2018’de projemizde yaşam başladı. AND Gayrimenkul olarak metrekarelerden daha fazla önemsediğimiz değerler var. Bunlardan en önemlisi de güven. Bu düşünceyle AND Pastel’de söz verdiğimiz yaşamı ev sahiplerimize sunabilmek içinyaşam başladıktan sonra da AND Pastel’deki sorumluluklarımızı bırakmayarak bina yönetimini de Grid bina yönetimi markamızla biz üstleniyoruz. Sevgililer Günü’ne özel olarak sınırlı sürede geçerli olacak bu kampanya ile AND Pastel’in yeni sakinlerini vadettiğimiz bu yaşama davet ediyoruz’’ diye konuştu. 

https://www.andpastel.com/