AND Pastel’de 'Taşın düşün' dönemi başladı!

AND Pastel’de 'Taşın düşün' dönemi başladı! AND Pastel’de 'Taşın düşün' dönemi başladı!

AND Gayrimenkul, Temmuz 2018’de yaşamın başladığı konut projesi AND Pastel’de kiracı olarak yaşamaya başlayanlara, kiralarını birikime dönüştürerek ev sahibi olma imkanı sağlıyor.AND Gayrimenkulün, İstanbul Kartal’daki konut projesi AND Pastel’de 'Taşın düşün' dönemini başladı. Şirket, 'Kiralarınız eve dönüşsün' sloganıyla başlattığı projede, kira öderken ev sahibi olabiliyorsunuz. 

Taşın Düşün kampanyası ile, ev sahibi olma kararını vermekte zorlananları, kira ödediği için birikim yapamayanları ya da birikimlerinin değer kaybedeceği endişesiyle yatırım yapma kararını erteleyenleri daire sahibi yapmayı hedefleyen AND Gayrimenkul, kampanyaya dahil olanlara aynı zamanda AND Pastel’deki yaşamı deneyimleme şansı sunuyor.

1 yıl kiracı olarak deneyim kazanabilirsiniz

Taşın-Düşün modeliyle bin 400 TL’den başlayan güncel rayiç kira bedelleriyle AND Pastel’deki yaşamı 1 yıl boyunca kiracı olarak deneyimlemek isteyenlere, ayrıca kiraladıkları dairede yüzde 15 indirim yapılıyor. Ödenecek depozito bedeli ise indirimli daire bedelinin yüzde 3’ü olacak şekilde hesaplanıyor. 

Kararlarını bugün vermek istemeyen kişiler bu sayede oturdukları evin fiyatını 1 yıl boyunca sabitlemiş oluyor. 1 yılın sonunda evi satın almak istemezlerse ödedikleri depozito bedeli, değerini kaybetmeden yüzde 20 faizle geri ödeniyor.

Yüksek peşinat yok

Kampanyaya dahil olarak 1 yılın sonunda veya öncesinde evi satın almak isteyenlerin depozitoları ve o zamana kadar ödedikleri tüm kiralar dairenin alacakları dairenin fiyatından düşülüyor. Böylece ev sahibi olmak isteyen kişiler uzun yıllarını geçirecekleri bir ev satın almadan önce hem o evi deneyimle imkanına sahip oluyor hem de kiralarını biriktirerek ve yüksek peşinat ödemeden rahatça ev satın alabiliyor.

1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon dairelerde ve sınırlı sayıda stokta geçerli bu özel kampanyadan yararlanmak isteyenler AND Pastel’in Kartal’daki satış ofisini ziyaret ederek detaylı bilgi alabiliyor.

Web: www.andpastel.com