AND Pastel’den bitmeyen cuma ile yüzde 40 İndirim!

AND Pastel’den bitmeyen cuma ile yüzde 40 İndirim! AND Pastel’den bitmeyen cuma ile yüzde 40 İndirim!

Anadolu Grubu’nun gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren firması AND Gayrimenkul, AND Pastel projesiyle Black Friday alışveriş günlerine dahil oldu.AND Gayrimenkul, Kartal’da inşa ettiği ve Temmuz 2018’de yaşamın başladığı konut projesi AND Pastel’de, Bitmeyen Cuma kampanyasıyla ev sahibi olmak isteyenlere benzersiz bir fırsat da sunuyor.

Kampanya kapsamında 23, 24 ve 25 Kasım tarihlerinde, AND Pastel projesindeki seçili dairelerde yüzde 40 indirim uygulanacak. Her gün yalnızca 19:00 - 00:00 saatleri arasında geçerli olacak indirim oranından AND Pastel web sitesini ve AND Pastel satış ofisini ziyaret edenler yararlanabilecek. Kampanya her gün seçili 10 konut ile sınırlı tutulacak. Üç gün boyunca satışa açılacak toplam 30 daire, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon dairelerden oluşacak.

23 Kasım Cuma günü saat 19:00’da www.andpastel.com’da satışa sunulacak 10 daire ile başlayan kampanyada, satışta olan dairelerin kat planları, özellikleri ve fiyatları web sitesi üzerinden incelenebilecek. Müşteriler hem online ödeme yoluyla hem de AND Pastel Çağrı Merkezi’ni arayarak satın almak istediği konutu rezerve edebilecek.


Satış Ofisinde Gece Satışları Başlıyor

23, 24 ve 25 Kasım günleri 19:00- 00:00 saatleri arasında web sitesinde uygulanacak indirimden, AND Pastel satış ofisini ziyaret edenler de yararlanabilecek. AND Pastel satış ofisi bu tarihlerde gece 00:00’a kadar devam edecek etkinliklerle ziyaretçilerine açık olacak.

AND Pastel’de yaşam Temmuz 2018’de başladı

Kartal’da Adalar ve deniz manzarasına hakim evleriyle, İstanbul’un ana ulaşım akslarından E-5’in hemen yanıbaşında metroya yürüme mesafesinde yer alan konumu ile dikkat çeken AND Pastel, 7 blok ve 1243 konuttan meydana geliyor. Özlenen mahalle yaşamını, yeni nesil ihtiyaçlara göre yeniden kurgulayan Yeni Nesil Mahalle AND Pastel’de yaşam Temmuz 2018 tarihinde başladı. İçerisinde sağlık kurumundan, markete, okul öncesi eğitim kurumundan, restoran, eczane, kafe ve güzellik merkezine kadar bir mahallenin ihtiyaç duyacağı tüm ticari alanları da barındıran proje, sakinlerine hayatın içinde keyifli anılar biriktirelebilecekleri bir mahalle sunuyor. 30 bin metrekare peyzaj alanı ile yaklaşık 72 adet basketbol sahası kadar büyük bir peyzaj alanına sahip projede, yüzde 30 oranında doğal toprak da korunuyor. Alman HPP Architects tarafından tasarlanan AND Pastel projesi Sign of the City Awards – ‘Türkiye’nin En iyi Konut Projesi’ ve European Property Awards – ‘Avrupa’nın En iyi Peyzaj Mimarisi’ de dahil olmak üzere 8 farklı ulusal ve uluslararası ödülün sahibi.