Anka Yapı Fikirtepe kentsel dönüşüm projesinden ilk detaylar!

 Anka Yapı Fikirtepe kentsel dönüşüm projesinden ilk detaylar! Anka Yapı Fikirtepe kentsel dönüşüm projesinden ilk detaylar!

Firma: Anka Yapı

Proje: Fikirtepe Projesi

Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında pilot bölgelerden biri olan Fikirtepe'de Anka Yapı, 3 adadan oluşacak bir rezidans projesine hazırlanıyor....
3 adadan meydana gelecek olan  Anka Yapı  Fikirtepe projesinde Küçükada denilen 1.adada yaklaşık 500 adet konut yer alması planlanıyor.  7 bin 500 metrekarelik alanda yükselecek olan projede 1.300 metrekare yeşil alana ayrılıyor.


Anka Yapı Fikirtepe projesinde ortalama metrekare fiyatının 11 bin dolar - 13 bin dolar arasında olması ön görülüyor. Anka Yapı, Küçükada'da 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Konutların büyüklükleri 39 metrekareden başlayıp, 120 metrekareye kadar tasarlanıyor.


Anka Yapı Fikirtepe projesinin ilk etabında yalnızca konutlar ve az sayıda ticari birim yer alması planlanıyor. 3 ay sonunda inşaatının başlaması hedeflenen Anka Yapı Fikirtepe projesinde teslimler inşaat başladıtan 24 ay sonra yapılıyor.Anka Yapı  Fikirtepe Projesi  nerede? Havadan videosu için tıklayınız!


 Anka Yapı Fikirtepe kentsel dönüşüm projesinden ilk detaylar!


444 38 99

www.ankagyo.com

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com


projeye sor