Çukurova Balkon

Sevgili Yapı Fikirtepe Kentsel Dönüşüm projesine hazırlanıyor!

 Sevgili Yapı Fikirtepe Kentsel Dönüşüm projesine hazırlanıyor! Sevgili Yapı Fikirtepe Kentsel Dönüşüm projesine hazırlanıyor!

Firma: Sevgili Yapı

Sevgili Yapı 2013 yılı içerisinde Fikirtepe Kentsel Dönüşüm kapsamında yapacağı projesi için olumlu görüşmelerine devam ediyor


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!Sevgili Yapı 2013 yılı içerisinde Fikirtepe Kentsel Dönüşüm kapsamında yapacağı projesi için olumlu görüşmelerine devam ediyor. Fikirtepe Kentsel Dönüşüm'de en büyük paya sahip firma 3 projeye imza atmaya hazırlanıyor. 


1- Erdemler Projesi: Firmanın bu projesi toplam 16.547 metrekarelik alan üzerinde konumlanmış ve yüzde 65'inin imzası da alınmış durumda. 


2- Hızırbey Projesi: 28 bin metrekarelik alan üzerindeki projede yüzde 95'lik imza oranı sağlandı. 


3- Çömlekçi Çukuru: Ruhsat aşamasında olan projede 10 bin 35 metrekarelik alan bulunuyor. 


Konut ve ticari imarlı düşünülen kentsel dönüşüm projeleri sosyal ve kültürel alanlardan meydana geliyor. 1+1'den penthouse'a kadar farklı tipte konutların bulunduğu projede konutların alanları 50 ile 400 metrekare arasında değişiyor.  Sevgili Yapı'nın kentsel dönüşüm kapsamında yaptığı Fikirtepe Kentsel Dönüşüm projesinin Haziran ayında başlanması planlanıyor. 


Sevgili Yapı'nın ayrıca; Fikirtepe Bölgesi'nde açtığı ikinci irtibat ofisi bölge halkının bilgilendirilmesi açısından büyük önem taşıyor.


4442639 ve 0216-3572525 

http://www.sevgiliyapi.com/