Anka Yapı Fikirtepe projesinin 19 Şubat'ta temeli atılıyor!

Anka Yapı Fikirtepe projesinin 19 Şubat'ta temeli atılıyor! Anka Yapı Fikirtepe projesinin 19 Şubat'ta temeli atılıyor!

Anka, Evim Kadıköy projesi için yapı ruhsatını da alarak Fikirtepe deki ilk temeli atan firma olacak. Hafriyatı tamamlanan Anka Evim Kadıköy projesinde ilk yapı ruhsatı alındı. 19 Şubat’ta Fikirtepe’de ilk temel atılıyor.Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın İdris Güllüce’nin açıklamalarının ardından Fikirtepe’deki sürecin hızlanmasıyla birlikte bölgede tüm ilklere imza atan Anka, Evim Kadıköy projesi için yapı ruhsatını da alarak Fikirtepe deki ilk temeli atan firma olacak.


Anka Evim Kadıköy’de satışlar başladı.


Anadolu Yakası’nın en değerli ve tarihi semti Kadıköy’ün dönüşüm sürecine öncülük yapan Anka Evim Kadıköy, Fikirtepe’de toplamda 2500 konutluk Residence projesini inşa etmeye başladı. 


Proje 3 etap şeklinde planlandı 

İlk etap tek bloktan oluşuyor. Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5,5+1 Loft dairelerden oluşan ilk etapta yaklaşık 550 daire bulunuyor. İlk etapta ayrıca toplam 2500 metrekare alandan oluşan dükkanlar bulunmakta. 

Anka Evim Kadıköy Yönetim Kurulu Başkanı Şaadet Temel konu ile ilgili olarak; ruhsat almanın sevincini yaşadıklarını, Fikirtepe’ de ilk temel atan firma olacaklarını, inşaatın hızla kaldığı yerden devam edeceğini ve satışların başladığını belirtirken, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na,  İstanbul Büyük Şehir Belediyesi’ne ve Fikirtepe halkına bu süreç için teşekkür ettiklerini söyledi.