Ankara Ankara projesinde 310 bin YTL'ye! Son 39!

Ankara Ankara projesinde 310 bin YTL'ye! Son 39!

Yapı Kredi Koray'ın Eskişehir yolundaki Ankara Ankara projesinde, son 39 daire de satışa çıktı.


Yapı Kredi Koray'ın İstanbul dışında geliştirdiği ilk konut projesi olan  Ankara  Eskişehir Yolu üzerinde konumlanan Ankara Ankara projesinde yaşam başladı. Mart 2008 itibariyle anahtarlarını teslim alan ev sahiplerinin yerleşmeye başladığı Ankara Ankara projesinde, son 39 daire de satışa çıktı.

Temelleri 2006 yılının Temmuz ayında atılan projenin yüzde 80'inin satışı aynı dönemde tamamlanmıştı. Haziran 2008'de satışa sunulan son 39 dairede ev sahibi olacaklar ise yeni evlerine taşınmak için beklemek zorunda kalmayacaklar. Hemen yerleşilebilecek projede ev sahipleri, Ankara Ankara'nın tüm ayrıcalıklarını yaşamaya başlayabilecekler.

Ankara'nın en hızlı gelişen bölgesi olan Eskişehir Yolu üzerinde, 18 dönüm alan üzerine kurulan projede toplam 184 ünite; 2+1'den 5+1'e değişen düz, dubleks ve bahçeli seçenekler ile sunuluyor. 100 metrekare ile 241 metrekare arasında değişen büyüklüklerdeki dairelerin fiyatları 310 bin ile 615 bin YTL arasında değişiyor.

Ankara'nın gelişim aksının tam merkezinde bulunan proje, şehir merkezine 9 kilometre, ODTÜ'ye 6 kilometre, Bilkent metro istasyonu ve otobüs güzergahına ise yalnızca 100 metre mesafede bulunuyor.  Ankara Ankara aynı zamanda Armada, CEPA, Kent Park gibi alışveriş ve eğlence merkezlerine yakın konumda olması nedeniyle de cazip bir yatırım olma özelliği taşıyor.

Ankara Ankara konut projesi; cafe'si, dört mevsim hizmet verecek havuzu, fitness salonu, toplantı ve oyun salonu, güneşlenme terası, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanlarından oluşan sosyal aktivite mekânları ile de Ankaralılar'a şehir hayatının karmaşasından uzakta keyifli sosyal imkânlar sunuyor. 

Ankara Ankara'da; huş ağaçlarıyla örülü koru yolu, sarı alacalı atlantik sedirleri ve ardıçlar zevkli mekânlar ve özel kullanımlar için imkân yaratıyor.

Satış Ofisi: 0312 284 49 89
Genel Merkez: 0212 284 13 56
www.ankara-ankara.com