Ankara Çamlıdere’ye macera parkı inşa ediliyor!

Ankara Çamlıdere’ye macera parkı inşa ediliyor!

Ankara Çamlıdere'ye yapılan hizmet ve yatırımlarına bir yenisi daha eklendi. Çamlıdere Belediye Başkanı H.Caner Can, Çamlıdere’ye macera park kuracağını açıkladı. İşte o haber...


Çamlıdere'ye yapılan hizmet ve yatırımların sonu gelmiyor ilçe merkezine yapılan yatırım ve projelerden sonra şimdide Aluçdağı Milli Parkı alanına macera park kuruluyor.


Çamlıdere Belediye Başkanı H.Caner Can Çamlıdere’ye macera park kuruyor. Son yıllarda yapılan yatırım ve hizmetlerle hızla büyümeye ve turizmde büyük yol kat etmeye başlayan ilçede  şimdi de doğa ve dağ turizmine yönelik çalışmalar başlatılarak Aluçdağı Milli Parkı içerisine macera park kuruluyor.


Ankara Kalkınma Ajansı tarafından proje olarak desteklenen ve Çamlıdere Belediyesi tarafından projelendirilip çalışması başlatılan macera parkın yapımına başlandı.


Kısa zaman içinde tamamlanması planlanan macera parka talep ve ilginin yoğun olması beklenirken  Ankara  ve ilçelerinde kurulacak olan ilk macera park olma özelliğine de sahip olacak.      Anayurt