08 / 12 / 2023

Ankara Güneypark Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi konut ihalesi bugün!

Ankara Güneypark Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi konut ihalesi bugün!

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından “Güneypark Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi” kapsamında satışa sunulan 33 konutun ihalesi bugün gerçekleşecek. Ankara Büyükşehir Belediyesinin Çankaya ilçesi İlkbahar Mahallesi’nde yer alan 33 konutun ihalesi bugün yapılacak. 

Sinpaş Altınoran “Güneypark Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi” içinde yer alan konutların ihalesi Emlak İstimlak Daire Başkanlığı tarafından kapalı teklif usulüyle gerçekleşecek. 

Ankara Güneypark Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi konut ihalesi bugün!

FİYATLAR 394 BİN TL’DEN BAŞLIYOR   

2+1, 3+1 ile 4+1 oda ve salon seçeneğiyle satışa sunulan daireler banka kredisine uygun olarak satışa sunulacak. Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar tarafından yoğun ilgi bulunan ve ihaleye katılmak için başvuru yapılan konutlar 394 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılacak. Toplam 33 konut, 100 ve 210 metrekare aralığında farklı büyüklüklere sahip olacak.

İNTERNET SİTESİNDEN AYRINTILI BİLGİLERE ULAŞILABİLECEK   

Anahtar teslim konut satışı için istekliler; taşınmaz mal satış şartnamesi ve diğer eklere ilişkin bilgileri mesai saatleri içerisinde Emniyet Mahallesi, Hipodrom Caddesi, No:5 Yenimahalle/Ankara adresinde bulunan 14. kattaki Emlak ve İstimlak Daire Başkanlığı’na gelerek inceleme yapabilecek. 

Konut satışıyla ilgili ayrıntılı bilgiye  Ankara   Büyükşehir Belediyesi internet adresi üzerinden ihale duyurularına girerek ulaşabilecek olan istekliler, perakende (tek tek) satışlarda 300 TL şartname ücreti karşılığında en geç 3 Mart Çarşamba günü saat 16.00’a kadar başvuruda bulunabilecek veya “(0312) 507 25 62” no’lu telefondan bilgi alabilir.

Ankara Güneypark Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi konut ihalesi bugün!

TEKLİFLER, 4 MART TARİHİNE KADAR TESLİM EDİLEBİLECEK   

Konutlar için teklif mektupları en geç bugün saat 12.00’a kadar 7. katta bulunan Yazı İşleri ve Kararlar Daire Başkanlığı’na teslim edilebilecek.

Bugün günü saat 14.00’da  Ankara  Büyükşehir Belediyesi 1. kat Encümen Toplantı Salonunda gerçekleştirilecek konut satış ihalesine katılmak isteyenlerin başvuru için şu belgeleri temin etmesi gerekiyor:

-Kimlik ve Yetki Belgeleri,

-İkametgah İlmühaberi (e-Devlet, Nüfus Müdürlükleri ve Muhtarlıklardan alınan ikametgah belgesi),

-Teminat alındı makbuzu veya banka teminat mektubu,

-Yer görme belgesi,

-Şartname alındı makbuzu,

-Teklif mektubu,

-Taşınmaz mal satış şartnamesi

Cansu Yılmaz/Emlakkulisi.com

ABB tarafından satılan konutlara yoğun ilgi!

Geri Dön