Ankara Parktepe Evleri bu yaz teslim edilecek!

Ankara Parktepe Evleri bu yaz teslim edilecek! Ankara Parktepe Evleri bu yaz teslim edilecek!

Bu yaz teslim edilecek projeyi üstün kalite anlayışıyla hayata geçirdiklerini vurgulayan Altuntaş, şunları söyledi: “Parktepe Evleri’nde kullandığımız malzemeler sayesinde projenin kalitesini çok uzun yıllar korumasını hedefledik. " dedi.Kadınların günlük yaşamlarının büyük bölümünü geçirdikleri mutfaklar, haliyle evin en fazla yıpranan alanlarından… Tadilat ve yenileme gibi zor işlerle uğraşmak istemeyen kadınlar, konut alımında da sağlam, kaliteli malzeme kullanılan, depolama alanı bol mutfakların olduğu projeleri tercih ediyor.


Başkent Ankara’nın yeni gözde yerleşim yerlerinden Beytepe’de inşa edilen Parktepe Evleri de kadınların çok beğendiği mutfaklarıyla dikkati çeken projelerden…


Projeyi hayata geçiren Şahika Grup Yapı’nın Yönetim Kurulu Başkanı İç Mimar Murat Altuntaş, Parktepe Evleri’nin her noktasında olduğu gibi mutfaklarda da modası geçmeyecek, kaliteli ve dayanıklı ürünler kullandıklarının altını çizdi.


-Üstün kalite anlayışı Parktepe’de

Bu yaz teslim edilecek projeyi üstün kalite anlayışıyla hayata geçirdiklerini vurgulayan Altuntaş, şunları söyledi:

“Parktepe Evleri’nde kullandığımız malzemeler sayesinde projenin kalitesini çok uzun yıllar korumasını hedefledik. İnşaatın her bölümüne aynı titizliği göstererek konut alıcısının keyifle yaşamını sürdürebileceği bir konut projesine imza attık. Odalardan, banyosuna; balkonlarından, iklimlendirme sistemine; tesisatından, duvar kağıdına her noktayı maliyet artışına bakmadan kurguladık. Aynı özen mutfaklarımız için de geçerli. Kadınların çok zaman geçirdiği mutfaklar yıllar geçtikçe yıpranır, lekelenir, eski ve kötü görüntülere neden olur. Ancak Parktepe Evleri’nde kullandığımız mutfakların kalitesi ve sağlamlığı yıllar boyu sürecek. Öyle ki aynı mutfakta 50 yıl yemek yapmak mümkün olacak.”