Ankara Polatlı yeni sanayi bölgesinde yol çalışmaları sürüyor!

Ankara Polatlı yeni sanayi bölgesinde yol çalışmaları sürüyor! Ankara Polatlı yeni sanayi bölgesinde yol çalışmaları sürüyor!

Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Polatlı Yol-Asfalt Şube Şefliği tarafından 20 Nisan 2016'da başlanan yol yapım çalışmalar daha önceden altyapı engeline takılmıştı bunun üzerine Süleyman Bölükbaş yeni bir açıklama yaptı.


Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Polatlı Yol-Asfalt Şube Şefliği tarafından 20 Nisan 2016'da başlanan yol yapım çalışmaları daha önce altyapı ve hava şartlarından dolayı gecikmişti. Sanayi esnafının ve vatandaşların rahat bir nefes alacağını belirten  Ankara  Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Polatlı Yol-Asfalt Şube Şefi Süleyman Bölükbaşı "Sanayi yollarında çalışmalarımızda hiçbir aksaklık yok, burada ekiplerimizle hummalı bir çalışma yürütüyoruz. Yeni Sanayi yollarında sanayi esnafımız ve vatandaşlarımız rahat bir nefes alacağını umuyorum. Gecikmenin sebebi bilindiği gibi altyapının çok yüzeyden geçmesi. Ekipler yolu kazdığında ya doğalgaz patlıyor ya da elektrik hatları kopuyor. Bunlar da çalışmaları aksatıyor" dedi.Sabah