Ankara'daki 9 taşınmazın ihalesi için nihai pazarlık görüşmeleri yapıldı!

Ankara'daki 9 taşınmazın ihalesi için nihai pazarlık görüşmeleri yapıldı!

Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde yer alan 9 gayrimenkulün özelleştirilmesine yönelik ihale için nihai pazarlık görüşmeleri gerçekleşti. Özelleştirme kapsam ve programında yer alan Ankara'nın Gölbaşı ilçesindeki 9 gayrimenkulün özelleştirme ihalesi nihai pazarlık görüşmeleri gerçekleştirildi. Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı taşınmazların ihalesine yönelik açıklama yaptı. Açıklamaya göre;  Maliye Hazinesi adına kayıtlı, Ankara'nın Gölbaşı ilçesi Kızılcaşar-İmar Mahallesi'ndeki, 1500 metrekare yüzölçümlü 3 taşınmazın bir bütün halinde özelleştirme ihalesi nihai pazarlık görüşmesinde, en yüksek teklif 2 milyon 850 bin lira ile Altınova Tuğra İnşaat Enerji Nakliye Mühendislik Madencilik Üretim Pazarlama Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından verildi.

Aynı mahallede yer alan 1060 metrekare yüzölçümlü gayrimenkul için en yüksek teklif, 2 milyon 100 bin lira ile Yılteks Tekstil Konfeksiyon Madencilik İnşaat Turizm Enerji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nden geldi.

Ankara daki 9 taşınmazın ihalesi için nihai pazarlık görüşmeleri yapıldı!

Yine aynı mahallede bulunan 1111 metrekare yüzölçümlü gayrimenkulün özelleştirme ihalesi nihai pazarlık görüşmesinde en yüksek teklifi ise 1 milyon 400 bin lira ile Altınova Tuğra İnşaat Enerji Nakliye Mühendislik Madencilik Üretim Pazarlama Sanayi ve Ticaret AŞ verdi.

Münfesih TTA Gayrimenkul AŞ (Sümer Holding AŞ), Türkiye Elektrik İletim AŞ ve Elektrik Üretim AŞ adına kayıtlı Ankara'nın Gölbaşı ilçesi, Virancık-İmar Mahallesi'ndeki bin metrekarelik 4 gayrimenkulün bir bütün halinde özelleştirme ihalesi nihai pazarlık görüşmesinde en yüksek teklif 17 milyon 100 bin lira ile Hacı Abdullah Şenerler Gıda Hayvancılık İnşaat Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından verildi.

Ankara'da taşınmazın özelleştirme ihalesi için görüşmeler yapıldı!