ankara özelleştirme

ankara özelleştirme

Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından 10 ilde yer alan 18 gayrimenkul satış yöntemi ile özelleştiriliyor...

ÖİB Ankara Gölbaşı'ndaki gayrimenkulün satışını onayladı!

Ankara Gölbaşı'nda yer alan 1.607 metrekare yüzölçümlü taşınmazın satışı  Özelleştirme İdaresi Başkanlığı ile İlgili Karar kapsamında onaylandı.

ÖİB 7 ilde gayrimenkul satışını onayladı!

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından, Ankara, İstanbul, Aydın, Kahramanmaraş, Karaman, Muğla ve Adana'daki bazı taşınmazların satışı onaylandı.

Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan 4 ilde özelleştirme ihalesi!

Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Muğla, Antalya, Bursa ve Ankara'da bulunan toplam 5 taşınmazı özelleştirecek. Özelleştirme ihalesinin bedeli 4 milyon 500 bin TL olarak belirlendi.

ÖİB'den Ankara'daki gayrimenkul satışlarına onay!

Özelleştirme İdaresi Başkanlığınca (ÖİB) Ankara'daki bazı taşınmazların satışı ve özelleştirilmeleri onaylandı.

Ankara'da 15 gayrimenkul özelleştirilecek!

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Ankara ilinde Hazine adına kayıtlı 15 gayrimenkulü özelleştirecek. Kararlar bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı..

ÖİB 4 ildeki 13 gayrimenkulü özelleştiriyor!

Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Şanlıurfa, Aydın, Ankara ve Muğla'daki 13 gayrimenkulü satış yöntemiyle özelleştiriyor. Son teklif verme tarihi 16 Haziran 2017 olarak belirlendi.

ÖİB, 4 ildeki 42 gayrimenkulü özelleştiriyor!

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Ankara'da 1 adet, Muğla'da 1 adet, İstanbul'da 37 adet ve Malatya'da ise 3 adet toplam 42 taşınmazı özelleştiriyor. Özelleştirme işlemlerinin 31 Aralık 2020 tarihine kadar tamamlanacak.

Ankara Gölbaşı'nda bulunan bazı gayrimenkuller özelleştirilecek!

Özelleştirme İdaresi Başkanlığından: Ankara Gölbaşı'ndan bulunan bazı taşınmazlar özelleştirilecek

Başbakanlık Özelleştirme İdaresi 27 arsayı özelleştirecek!

Başbakanlık Özelleştirme İdaresi, Ankara Gölbaşı'nda bulunan 27 arsayı özelleştirecek. İhaleler 4 Eylül Salı günü başlayıp 18 Eylül Salı gününe kadar devam edecek

ÖİB'den Ankara'daki imar planı değişikliğine onay!

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından Ankara Çankaya'daki bazı parsellerin imar planları ve plan değişiklikleri onaylandı. 

ÖİB Ankara Gölbaşı'ndaki gayrimenkulün satışını onayladı!

Ankara Gölbaşı'nda yer alan 1.607 metrekare yüzölçümlü taşınmazın satışı  Özelleştirme İdaresi Başkanlığı ile İlgili Karar kapsamında onaylandı.

Ankara Gölbaşı Tutuntaş Mahallesi imar planı değişikliği onaylandı!

Özelleştirme İdaresi Başkanlığınca, özelleştirme kapsam ve programında bulunan Ankara ili, Gölbaşı ilçesi, Tutuntaş Mahallesi, 1416 ve 1417 numaralı parsellere ilişkin hazırlanan imar planı değişikliği onaylandı...

ÖİB Tekirdağ ve Ankara'daki 2 gayrimenkulün satışını onayladı!

ÖİB tarafından özelleştirme kapsam ve programında bulunan Tekirdağ ve Ankara'daki 2 gayrimenkulün satışı onaylandı...

ÖİB Ankara ve Adıyaman'da 3 gayrimenkulü 5.5 milyon liraya sattı!

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Ankara ve Adıyaman'daki 3 gayrimenkulün satışını onayladı. Taşınmazlar toplam 5 milyon 595 bin 500 liraya özelleştirildi...

Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan Ankara'da özelleştirme ihalesi!

Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Ankara'da bulunan toplam 17 taşınmazı özelleştirecek. 7 Eylül olarak belirlenen ihale tarihi, 19 Eylül gününe ertelendi.

Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan 4 ilde özelleştirme ihalesi!

Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Muğla, Antalya, Bursa ve Ankara'da bulunan toplam 5 taşınmazı özelleştirecek. Özelleştirme ihalesinin bedeli 4 milyon 500 bin TL olarak belirlendi.

Ankara'daki 17 gayrimenkulün özelleştirme ihalesi ertelendi!

Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı tarafından,  Maliye Hazinesi adına kayıtlı Ankara İli Gölbaşı İlçesi'ndeki 17 taşınmazın özelleştirme ihalesi 31 Temmuz'dan 7 Ağustos'a uzatıldı.

ÖİB'den Ankara'da 10 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

T.C. Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Ankara İli Yenimahalle İlçesi, Akköprü Mahallesi'nde yer alan gayrimenkulü 10 milyon TL bedel ile satışa çıkardı. Gayrimenkul, “satış” yöntemi ile özelleştirilecek. 

ÖİB Ankara'daki 27 gayrimenkulü özelleştiriyor!

ÖİB Ankara Yenimahalle ve Gölbaşı'ndaki 27 gayrimenkulü özelleştiriyor. Özelleştirme ihaleleri 29 Haziran'da yapılacak..

ÖİB Ankara Gölbaşı'ndaki 2 gayrimenkulü özelleştirdi!

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı kararı gereğince, Ankara Gölbaşı Oyaca-İmar Mahallesi'nde yer alan 2 gayrimenkul satış suretiyle özelleştirildi.. 

ÖİB Ankara ve İzmir'deki 3 gayrimenkulün satışını onayladı!

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Ankara ve İzmir'deki 3 gayrimenkulün satışını onayladı. Karar bugünkü Resmi Gazete'de yer aldı.

İstanbul, Ankara ve Afyon'da özelleştirme kararı!

İstanbul'da iki, Ankara'da iki ve Afyon'da bir taşınmaz hakkında özelleştirme kararı alındı. Karar bugünkü Resmi Gazete'de yer aldı..

ankara özelleştirme

ankara özelleştirme ankara özelleştirme

Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Ankara, İzmir, Muğla, Aydın, Afyonkarahisar, Ağrı, Erzurum, Tokat, Niğde, Muş'ta yer alan 18  gayrimenkulü satış yöntemi ile özelleştiriyor. 

Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığından:
T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (İdare) tarafından aşağıdaki tabloda belirtilen Varlıklar 4046 sayılı Kanun hükümleri kapsamında "satış" yöntemiyle özelleştirilecektir.

1. İhaleler birden fazla teklif sahibinden kapalı zarfla teklif almak ve görüşmeler yapmak suretiyle "pazarlık" usulü ile gerçekleştirilecektir. İhale Komisyonlarınca gerekli görüldüğü takdirde ihaleler, pazarlık görüşmelerine devam edilen teklif sahiplerinin katılımı ile yapılacak açık artırma suretiyle sonuçlandırılabilir.
2. Teklif Sahipleri ayrı ayrı olmak koşuluyla birden fazla varlık için teklif verebilirler. Birden fazla varlık için teklif verilmesi halinde bu teklifler birbirleri ile ilişkilendirilemez.
3. İhalelere gerçek ve...