31 / 01 / 2023

Ant Yapı Ümraniye'deki Antmono projesine başlıyor!

Ant Yapı Ümraniye'deki Antmono projesine başlıyor!

Ant Yapı, İstanbul’un yeni yaşam merkezi Ümraniye’de, Hacegan hatıra ormanının yanı başında tek bloktan oluşan Antmono projesine başlıyor. Antmono, 11 kat ve toplam 87 bağımsız birimden oluşuyor.Ant Yapı’nın tek bloktan oluşan konut projesi Antmono; Anadolu Yakası’nın yeni cazibe merkezi olan Ümraniye bölgesinde, bu yıl açılacak metro hatları ile beraber birinci, ikinci ve çok yakında hizmete girecek olan üçüncü köprü bağlantı yollarının merkezinde konumlanıyor.

 

Ulaşım kolaylığının yanı sıra doğa ile iç içe olan Antmono, 11 kat ve toplam 87 bağımsız birimden oluşuyor. Tek blok konut projesinde, standart kat planlarındaki 2+1 ve 3+1  dairelerin yanı sıra birleştirme imkanı sunan modüler sistem sayesinde 4+1 konut alternatifleri elde etme fırsatı sağlanıyor. Her dairenin kendine ait deposunun yanı sıra 3+1 ve 4+1 dairelerin ikişer araçlık park alanı bulunuyor. Bunun yanında zemin kattaki dairelerin tümü teraslı olup bir bölümü orman diğer bölümü ise havuz manzarasına hakim konumda.


Ant Yapı Ümraniye deki Antmono projesine başlıyor!


Antmono’da bulunan fitness merkezi, havuz, bahçe, cafe ve çocuk oyun alanlarından oluşan sosyal tesisler sayesinde sakinlerin tüm ihtiyaçları karşılanıyor. 

 

Yeni proje ile ilgili olarak Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, “Ümraniye son zamanlarda yapılan yol yatırımları sayesinde yeni finans ve yaşam merkezine dönüştü. Önümüzdeki dönemde planlanan, İstanbul’un iki yakasına daha hızlı, daha konforlu, daha ekonomik ulaşım sağlayacak “3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli” projesinin hayata geçmesinden sonra daha da değerli olacak.  Yatırım değeri 30 milyon dolar olan, çok özel sosyal donatıları olan butik projeyi 2017 yılı sonunda teslim etmeyi planlıyoruz” şeklinde konuştu.

 


Tel: (0216) 630 6767

Web: http://www.antyapi.com.tr/


Haber Yeni Şafak'ta şöyle yer aldı;

Antmono, 11 kat ve toplam 87 bağımsız birimden oluşuyor. Daire tipleri 2+1 ve 3+1 ve modüler sistemle 4+l'e çıkabiliyor. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, "Projemiz Anadolu Yakası'nın yeni cazibe merkezi olan Ümraniye bölgesinde, bu yıl açılacak metro hatları ile beraber birinci, ikinci ve çok yakında hizmete girecek olan üçüncü köprü bağlantı yollarının merkezinde konumlanıyor.  Bu nedenle de daha şimdiden yoğun talep alıyor" dedi.  Yatırım değeri 30 milyon dolar olan projenin 2017 yılı sonunda teslim edilmesi planlanıyor. 


Yeni Şafak


Bu haber Dünya Gazetesi'nde şöyle yer aldı:


Antmono projesine başlıyor! Ant Yapı, tek bloktan oluşan konut projesi Antmono'ya başlıyor. Ümraniye'de bu yıl açılacak metro hatları ile üçüncü köprü bağlantı yollarının merkezinde konumlanan proje. 

11 kat ve toplam 87 bağımsız birimden oluşuyor. 2+1 ve 3+1 dairelerin yanı sıra birleştirme imkanı sunan modüler sistem sayesinde 4+1 konut alternatifleri elde etme fırsatı sağlanıyor. Her dairenin kendine ait deposunun yanı sıra 3+1 ve 4+1 dairelerin ikişer araçlık park alanı bulunuyor. Antmono 2017 yılı sonunda teslim edilecek.Dünya Haber Ekonomist Dergisi'nde şu şekilde yer aldı;


Ant Yapı, Ümraniye'deki Hacegan hatıra ormanının yanında tek bloktan oluşan Antmono projesine başlıyor. 11 kat ve toplam 87 bağımsız birimden oluşan projede, standart kat planlarındaki 2+1 ve 3+1 dairelerin yanı sıra birleştirme imkanı sunan modüler sistem sayesinde 4+1 konut alternatifleri elde etme fırsatı sağlanıyor. Ümraniye'nin son zamanlarda yapılan yol yatırımları sayesinde yeni finans ve yaşam merkezine dönüştüğünü söyleyen Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, "Bu bölge, önümüzdeki dönemde planlanan, İstanbul'un iki yakasına daha hızlı, daha konforlu, daha ekonomik ulaşım sağlayacak olan 'Üç Katlı Büyük İstanbul Tüneli' projesinin hayata geçmesinden sonra daha da değerli olacak" diyor.


Ekonomist
Geri Dön