01 / 10 / 2023

Ant Yapı'nın rezidanslarına Endonezyalı yönetici!

Ant Yapı'nın rezidanslarına Endonezyalı yönetici!

Otel yöneticiliği alanında bugüne kadar yer aldığı projelerle adını dünyaya duyuran Endonezyalı Cyril Warsono, Ant Yapı’nın Fraser Place Antasya ve Fraser Place Anthill Istanbul projelerinin yöneticiliğini üstlendi.Ant Yapı’nın İstanbul Ümraniye ve Bomonti’de “Lüks Servisli Residence Daireler” konseptiyle hayata geçirdiği Fraser Place Antasya ve Fraser Place Anthill’in yönetimi otel yöneticiliğinde dünyaca ünlü bir isme emanet edildi. Ant Yapı’nın konforlu hizmet konusunda dünyanın dev konaklama grubu Frasers Hospitality ile anlaştığı her iki rezidansın genel müdürlüğüne Cyril Warsono getirildi. 


İsviçre’nin Caux kentindeki otel yöneticiliği eğitimini tamamladıktan sonra Fraser Hospitality’de Singapur Bölge Müdürü olarak çalışmaya başlayan Warsono, bugüne kadar grubun Kuala Lumpur, Cakarta, Frankfurt, Brisbane, Tianjin, Ghanzou’daki operasyonlarında da görev aldı. Warsono, 20 yıl önce başladığı yiyecek-içecek ve otelcilik kariyerine bundan böyle Fraser Place Antasya ve Fraser Place Anthill Istanbul’da devam edecek. 


Antasya ve Anthill’deki tüm hizmetlerin Frasers Hospitality’nin altın değerindeki standartlarına uygun olmasını sağlamak için İstanbul’a geldiğini belirten Warsono, “Ant Yapı da tıpkı Frasers gibi dünya çapında işler yapan, mükemmeliyetçi bir kurum. İki önemli markanın birleşmesiyle İstanbul’da da dünyanın birçok yerinde vermiş olduğumuz üstün hizmeti sağlayacağımızdan eminim” dedi.


Geri Dön