Antalya Kurvaziyer ve Yat Limanı Projesi’ne Maya Holding talip!

Antalya Kurvaziyer ve Yat Limanı Projesi’ne Maya Holding talip! Antalya Kurvaziyer ve Yat Limanı Projesi’ne Maya Holding talip!

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Kurvaziyer ve Yat Limanı Projesi’ne Maya Holding talip oldu. Proje kapsamında marina, otel, ticari alan, yat kulübü yer alacak.Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Kurvaziyer ve Yat Limanı Projesi’ne Maya Holding talip olduklarını açıkladı. Maya Holding, (Hong Kong) ve Çin Menşeli Partneri ile birlikte Büyükşehir Belediyesi’nde yapılan toplantıda talip olduklarını açıkladı.

Maya Holding açıklamasında “Yaklaşık 300 Milyon Dolar maliyetli yatırım; kurvaziyer limanına 300 metrenin üzerinde 4 gemi yanaşabilecek, 420 yat kapasiteli marina, otel, ticari alan, yat kulübü gibi yerleşkeye sahip olacak. Antalya turizmine büyük ivme kazandıracağına inandığımız bu büyük projede yer almak gurur kaynağımız olacaktır. Projeyi Antalya’ya kazandıran Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel'e teşekkür ederiz'' ifadelerini kullandı.