12 / 12 / 2023

Antasya Residence Ümraniye'de yaşam başladı!

Antasya Residence Ümraniye'de yaşam başladı!

Ant Yapı’nın İstanbul’un gözde bölgelerinden TEM Ümraniye kavşağında inşa ettiği Antasya Residence’da Kasım ayı itibariyle yaşam başladı.Ant Yapı’nın, Anadolu yakasının yeni ticari ve merkezi bölgesi Ümraniye’de, 1. ve 2. köprü bağlantı yollarına çok yakın bir mesafede konumlanan Antasya Residence’da hayat başladı.


Antasya Residence; 50 dönümlük alan üzerinde konut, ofis ve alışveriş merkezinden oluşan karma yapının konut ve yaşam alanını oluşturuyor. Antasya Residence’de 42 kat ve 617 bağımsız bölümden oluşan konut bloğunun yanı sıra, avlu, park alanı, kapalı otoparklar, teknik mahaller, yönetim ofisleri, üstü açılabilir kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, spor merkezi, çocuk oyun alanı, basketbol sahası, sauna ve buhar odasından oluşan sosyal tesisler de bulunuyor. Profesyonel yönetim ve işletme hizmetlerinin de sunulduğu Antasya Residence’da kısa ve uzun dönemli kiralık konut imkanı da sunuluyor.


Ant Yapı ile Frasers Hospitality arasında geçtiğimiz ay atılan imza sonrasında Antasya Residence’nin içinde bulunan 80 konut ise Fraser Place Antasya Istanbul ismi altında “Lüks Servisli Residence Daireler” konseptiyle, 7 yıldızlı otel konforunu, seçkin ve kişiye özel hizmet anlayışıyla bir araya getiriyor. Bu bölümde; Resepsiyon, profesyonel güvenlik, concierge, business centre, yiyecek ve içecek hizmetleri, kat hizmetleri ve teknik servis gibi birçok alanda 24 saat konforlu hizmet sunuluyor.


http://www.antasya.com.tr/


Sözcü

Geri Dön