26 / 03 / 2023

Antepia projesinde yaza merhaba etkinliği düzenlendi!

Antepia projesinde yaza merhaba etkinliği düzenlendi!

Sinpaş Yapı'nın, Paralel Yapı'yla birlikte geliştirdiği, Güneydoğu'nun ilk ve en büyük temalı konut projesi Antepia'da yaşam tüm enerjisiyle devam ederken 31 Mayıs 2014 Cuma günü "Yaza Merhaba" etkinliği düzenlendi...Sinpaş Yapı'nın, Paralel Yapı'yla birlikte geliştirdiği, Güneydoğu'nun ilk ve en büyük temalı konut projesi Antepia'da yaşam tüm enerjisiyle devam ederken 31 Mayıs 2014 Cuma günü "Yaza Merhaba" etkinliği düzenlendi. Türkiye'nin en büyük biyolojik göletinin kıyısında, mavi ve yeşille iç içe huzurlu bir yaşam olanağı sunan Antepia'da, yazın gelişi bir brunch etkinliği ile kutlandı, yaz aylarında ise havuzlar, fîtness salonu, açık hava yürüyüş yolları gibi yeni sosyal donatılar da hizmete açılacak. 


Antepia'lıların önümüzdeki sıcak günleri karşılayacağı "Geleneksel Yaza Merhaba" brunch etkinliği, Agora Meydanı'nda, 31 Mayıs 2014 Cumartesi günıi Paralel Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Taner Nakıboğlu ve Paralel Yapı Genel Müdürü Hayri Özhelvacı katılımı ile gerçekleşti. 


Antepialılar, yaz sıcaklarında projelerindeki havuzlardan da yararlanma imkanına kavuşacak, Yine cok yakında fîtness salonunun açılacağı Antepia'da ayrıca açıkhavada yeşilin ve doğanın içinde spor yapma imkanı bulunuyor. 

Gaziantep'in geçmişinden gelen acık alışveriş alanları ve tarihi dokusundan ilham alınarak tasarlanan Agora Meydanı, Gazianteplilerin keyifli vakit geçirebilecekleri, temel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri yeni bir buluşma adresi olarak geliştirildi. 


Göl manzarasına sahip 2000 metrekarelik geniş Agora Meydanfndaki brunch etkinliğinde yaklaşık 900 kişi bir araya gelerek keyifli bir cumartesi günü geçirdiler. 

Antepialı olmanın keyfi bu yaz daha da artacak Toplamda 3 bin 470 konutun yer aldığı. 560 bin metrekarelik alanın yüzde 85'i yeşil alan olan Antepia, 75 bin metrekarelik, Türkiye'nin en büyük biyolojik göleti, göl kenarında konumlanan meydanları, göz kamaştıran peyzajı ile dikkat çekiyor. 

Zengin sosyal olanakları ve yeşil alanlarıyla da GLİneydoğüda ilklere imza atan Antepia'da bu yaz yeni sosyal donatılar devreye girecek. 

Antepia'da göl kıyısında ayrıcalıklı bir yaşam Havaların ısınması ve okulların kapanış tarihinin yaklaşmasıyla Antepia'da tatlı bir taşınma telaşı yaşanıyor: projenin mevcut etaplarında yaşayanlar, önümüzdeki gün lerde yerleşmeyi planlayanlar ve yeni etaplardan ev almayı düşünenler dahil tüm Antepialı'ların sağlıklı ve keyifli bir yasam sürmesi için yeni sosyal alanların düzenlenmesi devam ediyor. 

Sosyal olanakları ve keyifli yasam alanlarıyla Gaziantep'teki hayata yeni bir soluk ve kalite getiren Antepia'da, 616 konutluk Safir Mahallesi'nde ev teslimleri tamamlandı; Yakut ve Zümrüt Mahallelerinde ise ev teslimleri devam ederken, kalan dairelerin satışları da avantajlı vade koşullarıyla devam ediyor. 


Toplamda 3 bin 470 konutun yer aldığı. 560 bin metrekarelik alanın yüzde 85'i yeşil alan olan Antepia'da, 117 metrekare ile 600 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerde daire seçenekleri bulunuyor.


Telefon: (0342) 472 05 05 -  444 1974

Web Adresi: www.antepia.com.tr


Gaziantep Artı HaberGeri Dön