Arıkan Park Village Konakları'nda 625 bin dolardan başlıyor!

 Arıkan Park Village Konakları'nda 625 bin dolardan başlıyor!

Firma: Arıkan Yapı

Proje: Park Village


Teslimlerin 31 Aralık 2013 tarihinde gerçekleşeceği Park Village projesinde konutların fiyatları 625 bin dolardan başlayıp, 725 bin dolara kadar yükseliyor...


51 bin 368 metrekare alan üzerinde hayata geçirilen  Park Village  Konakları,  Arıkan Yapı  imzası taşıyor. Projede konut sahibi olmak isteyenler, konut bedelinin 3'te birini peşinat olarak veriyor. Kalan tutar firma bünyesinde 10 aya kadar taksitlendiriliyor.


 Arıkan Park Village Konakları


Villa Sardes, Villa Thera, Villa Lagina, Villa Larisa, Villa Claros, Villa Trilye ve Villa Alinda tipinde farklı villardan oluşan Park Village Evleri, İstanbul Büyükçekmece'de yükseliyor.


Teslimlerin 31 Aralık 2013 tarihinde gerçekleşeceği Büyükçekmece Park Village'ta ödemelerde banka kredisi de kullanılabiliyor. Projede toplam 144 konut bulunuyor.


 Arıkan Park Village Konakları


Villaların alanlarının 250 metrekare ile 350 metrekare arasında değiştiği Parv Village Büyükçekmece'de 300 metrekare Villa Lagina, Villa Larisa, Villa Claros ve 350 metrekare Villa Trilye ile Villa Alinda'nın satışları tamamlandı.


Fiyatlar KDV'nin dahil olmadığı Büyükçekmece Park Village Evleri'nde villaların fiyatları 625 bin dolardan başlayıp, 725 bin dolara kadar yükseliyor.


 Arıkan Park Village Konakları


Lokasyon olarak Büyükçekmece göl vadisi bölgesinde yer alan Park Village Konutları Büyükçekmece projesinin sosyal donatı alanları arasında; tenis kortu, çocuk oyun alanları, bisiklet parkuru, koşu parkuru, 24 saat güvenlik hizmeti, her villaya özel yüzme havuzu ve bahçe bulunuyor.


0 212 850 80 07 

http://www.parkvillage.com.tr

Merve AKDOĞAN


projeye sor