Armina Evleri`nde 7.750 YTL peşinatla hemen teslim

Armina Evleri`nde 7.750 YTL peşinatla hemen teslimBahçeşehir'de inşa edilen Armina Evleri'nde son daireler, yüzde 10 indirim imkanı ile satılıyor. Projede yüzde 25 peşinat rakamı da 5 eşit taksitte ödenebiliyor.


4 katlı depreme dayanıklı evler hemen taşınma imkanı ile dikkat çekiyor.

Mimart Yapı tarafından Eylül 2005'te Bahçeşehir'de başlanan ve Mart 2006'da satışa sunulan Armina Evleri'nde son kalan daireler için yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. 2007 Aralık ayından itibaren yerleşime açılmasıyla hemen taşınma imkanı veren bu projede son etap satışların 2008 yılının ilk çeyreğinde biteceğini söyleyen Mimart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Yılmaz, "90 metrekare dairemizin normal fiyatı 172 bin YTL iken kampanya fiyatı 155 bin YTL. 120 metrekare dairemizin normal fiyatı 220 bin YTL iken kampanya fiyatı ise 198 bin YTL. Ayrıca yüzde 25 peşinat rakamını da 5 eşit taksitte 6 ay arayla alıyoruz. Bu durumda kişiler dairelerin yüzde 75 bedelini banka kredisi ile finanse ederken, geriye kalan yüzde 25'lik ödemeyi de zorlanmadan yapabiliyorlar" dedi.

Alışveriş merkezi satışlarına başlandı

Yüzde 80'i açık alanlara ayrılan projede tek katlı 3 ayrı kompleksten oluşan ve satışlarına başlanan alışveriş merkezinde 19 farklı iş kolu ile site sakinleri siteden çıkmadan ilaçtan, gıdaya günlük yaşamın tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Alışveriş merkezinde giriş dükkânı niteliğinde olan dükkânların vitrin alanları site içine bakıyor. Çevresinde geniş bir teras alanı mevcut olan alışveriş merkezinin alt katı kapalı otopark alanı olarak planlandı. 19 adet bağımsız bölümden oluşan ve site dışına da hizmet verecek olan bu merkezde dükkânlar 34 ile 260 m2 arasında değişen farklı büyüklüklerde yer alıyor.

 

Bu yıl iki yeni projeye başlıyor

Gündemlerinde bu yıl iki farklı proje olduğunu söyleyen Yılmaz, "Birincisi Armina Evleri'nin hemen yanındaki 71 dönümlük arazide Armina Park Projesi. Bu projede de 4 katı aşmayan yapılar olacak. Hem villa, hem de daire konseptinde planlanan projenin çalışmaları devam ediyor. İkinci projemiz ise Armina Çorlu. Çorlu da şehrin merkezinde çok iddialı bir projeye hazırlanıyoruz. Burası hem ticaret alanı hem de konut alanı olacak" diye konuştu.

Ankastre ürünler standart veriliyor

Yaklaşık 15 futbol sahası büyüklüğünde, 109 bin 332 metrekarelik yeşil alan üzerinde, 4'er katlı bloklardan oluşan 720 daireyi barındıran Armina Evleri, alışveriş merkezi ve içinde her türlü spor ve hobi merkezlerinin yer aldığı ortak alanlarıyla, sakinlerine yatay yaşam konseptini sunuyor. Radyel temel, tünel kalıpla depreme karşı dayanıklı, sosyal aktiviteli olarak inşa edilen Armina Evleri'nde suni göletler, açık ve kapalı otoparklar, iç bahçelerle çevrilmiş, çocuk oyun alanları, yürüyüş ve koşu parkurları, tenis, futbol, basketbol sahaları ve yüzme havuzları bulunuyor. Her dairenin mutfağında buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, ocak ve davlumbaz gibi ürünler standart sunuluyor.

www.arminaevleri.com

0212 775 22 00

 NİHAL YUVACAN/VATAN