10 / 06 / 2023

Arnica Tostit Maxi Granit Tost Makinesi fiyatı ne kadar, en uygun nerede? 24 Mart 2023 fiyat listesi... 

Arnica Tostit Maxi Granit Tost Makinesi fiyatı ne kadar, en uygun nerede? 24 Mart 2023 fiyat listesi... 

Aynı anda 6 tost yapan Arnica Tostit, 180 derece açılabilen üst gövdesi sayesinde değişik sebzeler, et ya da tavuk pişirmek için de kullanılabilir. Peki, Arnica Tostit Maxi Granit Tost Makinesi kaç TL? İşte detaylar... En sevilen atıştırmalıklardan biri olan tost hem lezzetli hem de doyurucu. Tostun güzel olmasını ise içine konulan malzemeler ve iyi bir tost makinesi sağlar.

Arnica Tostit Maxi Granit Tost Makinesi fiyatı ne kadar, en uygun nerede? 24 Mart 2023 fiyat listesi... 

Hızlı bir şekilde nefis tostlar ve başka aperatif yemekler hazırlamak için kullanılan Arncia tost makineleri, mutfakların en çok kullanılan ürünleri arasında yer alıyor. Arnica tecrübesiyle üretilen tost makineleri kaliteleri, fonksiyonları ve şık tasarımlarıyla büyük ilgi görüyor. 

Tostit Maxi, Arnica'nın en beğenilen tost makinelerinden biri olarak dikkat çekiyor. Sahip olduğu özellikler ve sunduğu kullanım rahatlığıyla tüm beklentileri karşılayan Arnica Tostit Maxi Tost Makinesi, 2000 Watt gücüyle hızlı ısınır.

Aynı anda 6 tane tost yapmaya imkan veren cihaz, 180 derece açılabilir üst gövdesi sayesinde ızgara olarak da kullanılabilir. Farklı sebzeler, et ya da tavuk pişirilebilir. Makinenin gövdesi yiyecek kalınlığına göre rahatlıkla ayarlanabilir. 5 kademeli ısı seçeneğiyle hazırlanan yemeğe uygun sıcaklığın seçilmesine imkan verir.

Yağ toplama haznesi ile mutfak temiz kalır. Bulaşık makinesinde yıkanabilen yanmaz yapışmaz yüzeyli plakaları hijyenik bir kullanım sağlar. Kapalıyken kilitleme özelliği de bulunan Tostit Maxi Granit Izgaralı Tost Makinesi, inox, kırmızı, rose olmak üzere üç renk seçeneği sunuyor ve 3 yıl garanti ile satılıyor.

Peki, Arnica Tostit Maxi Granit Izgaralı Inox Tost Makinesi kaç TL? Arnica Tostit Kırmızı Tost Makinesi ne kadar? Arnica Tostit Maxi Granit Rose Tost Makinesi en ucuz nereden alınır?

 

https://www.ticarethaneistanbul.com/


Geri Dön