Aşıçoğlu İnşaat Toplam Kalite Yönetimi'ne start verdi

Aşıçoğlu İnşaat Toplam Kalite Yönetimi'ne start verdi

Aşçıoğlu İnşaat ISO 9001 kalite belgesini yeterli görmeyip, kurumsallaşmak, yoğun rekabette ayakta durmak ve başarıyı sürekli kılmak amacıyla Kalder'in yıllardır 3000'den fazla şirkette başarıyla uyguladığı Toplam Kalite Yönetimine 4 Kasım Pazar günü LesKalder Başkanı Çetin Nuhoğlu, Aşçıoğlu'nun 80 kişilik beyaz yakalı personeline toplam kalitenin şirkete ve çalışanlarına faydalarını anlattı. Barkovizyonda kalite yönetiminin ülkemizde ve dünyada uygulayan firmaların başarı grafiklerini izah etti.

Profesyonel eğitimcilerin Aşçıoğlu'nda kuracakları kalite yönetim modelini örneklerle anlattı ve her bir çalışanın görevi ne olursa olsun şirketinin başarıya ulaşması için nasıl katkıda bulunacağını örneklerle açıkladı.

Vizyonunda dünya standartlarında global bir şirket olmayı hedef koyan Aşçıoğlu İnşaat'ın Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Aşçıoğlu ise konuşmasında " Projeleriyle dünyayla yarışan, Türkiye'nin en konforlu ve kaliteli rezidans inşaatlarını gerçekleştirmekte olan Aşçıoğlu İnşaat'ın Kalder'den alacağı toplam kalite yönetimi eğitiminden sonra sektörde kalite bakımından tek rakibi yine Aşçıoğlu olacaktır" dedi.

Seminerin sonunda Aşçıoğlu İnşaat 'ın çalışanları uzun sürecek kalite eğitimi sürecinde Aşçıoğlu İnşaat'ın daha başarılı olması için canla başla çalışacaklarını memnuniyetle ifade ettiler.