Asset Grup İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Asset Grup İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!Asset Grup İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar’da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Ersoy İlter ve Özkan Bingöl ortaklığında kuruldu. 


Asset Grup İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar’da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Ersoy İlter ve Özkan Bingöl ortaklığında kuruldu. 


Asset Grup İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi konusu:
1. Her türlü insaat taahhüt isleri; konut, isyeri, ticarethane insaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazive arsalar almak bunlar üzerinde veya baskalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karsılıgı binalar yapmak. 2. Yurt içinde ve yurt dısında her türlü resmi ve özel sektöre ait insaat taahhüt ve montaj isleri yapmak ve müstakil konut, is hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri insa etmek ve kiraya vermek.ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Asset Grup İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi adres: Mahmutbey Mh.Taşocağı Yolu Cd. Apaoğlu My Office 212 St.3/479 Bağcılar