Ata GYO, Total Teknik Mekanik ie anlaştı!

Ata GYO, Total Teknik Mekanik ie anlaştı!Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) mekanik tesisat işleri hakkında açıklama yaptı.


Ata GYO'nun portföyünde yer alan Kırklareli İli, Lüleburgaz İlçesi, Kocasinan Mahallesi 145 ada ve 52 no.lu parselde kayıtlı gayrimenkulün mekanik tesisat işerinin 581 bin 927,53 TL + KDV ile Total Teknik Mekanik Elektronik'e yaptırılmasının onaylanmasına karar verildi.

Ata GYO'nun KAP açıklaması: 
Şirketimiz Yönetim Kurulunun 07 Haziran 2018 tarihli toplantısında;

1.   Portföyümüzde yer alan; Kırklareli İli, Lüleburgaz İlçesi, Kocasinan Mah., 145 ada ve 52 no.lu parselde kayıtlı gayrimenkulün mekanik tesisat işerinin 581.927,53 TL + KDV ile Emniyet Cad. 22/3 Emniyetevler 4.Levent //İSTANBUL adresinde mukim TOTAL TEKNİK MEKANİK ELEKTRONİK MÜH. LTD. ŞTİ.'ne yaptırılmasının onaylanmasına ve

2.   Şirketimiz ile TOTAL TEKNİK MEKANİK ELEKTRONİK MÜH. LTD. ŞTİ. arasında akdedilecek "Mekanik Tesisat Sözleşmesi"nin bu kapsamda tanzim ve imza edilmesine ve sözleşmenin hüküm ve şartlarının onaylanmasına, katılanların oybirliği ile karar verilmiştir.