Atakent Tema İstanbul iletişim bilgileri!

Atakent Tema İstanbul iletişim bilgileri! Atakent Tema İstanbul iletişim bilgileri!

Firma: Artaş, Öztaş, Mesa, Kantur

Proje: Tema İstanbul

Daire büyüklüklerinin minimum 68 metrekareden başladığı projede 3 bin 531 adet daire yer alıyor. Atakent Tema İstanbul iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0212 970 00 00 olarak belirlendi.Artaş, Öztaş, Mesa, Kantur imzası ile inşa edilen projede ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşinat ödendiğinde kalan kısım için banka kredisi kullanılabiliyor.


Toplam 3 bin 531 adet daireden meydana gelen projede dairelerin büyüklükleri minimum 68 metrekareden başlayıp, maksimum ise 202 metrekareye kadar yükselerek tasarlandı.


Toplam 1 milyon 550 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen projede dairelerin tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak dizayn edildi.


Dairelerin fiyatları konutların metrekare büyüklüklerine göre farklılık gösterdiği projede ortak kullanım alanları arasında projede spor alanları, sauna, fitness center, otopark, tema park,  yüzme havuzu, güvenlik yer alıyor. 


Daire teslimlerinin 2015 yılının Temmuz ayı olarak belirlendiği projede dairelerin fiyatları 361 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Proje İstanbul'un Halkalı ilçesine bağlı Atakent'te inşa ediliyor. 


Atakent Tema İstanbul iletişim bilgileri!

Telefon: 0212 970 00 00 

Web adresi : www.temaistanbul.com

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor