Atakent Tema İstanbul satış ofisi iletişim!

Atakent Tema İstanbul satış ofisi iletişim! Atakent Tema İstanbul satış ofisi iletişim!

Firma: Artaş, Öztaş, Mesa, Kantur

Proje: Tema İstanbul

Daire tiplerinin 1+1'den 4+1'e kadar farklılık göstererek dizayn edildiği projede teslimler Temmuz ayında yapılması planlanıyor. Atakent Tema İstanbul satış ofisi iletişim kapsamında telefon numarası 0212 970 00 00 belirlendi.


Daire büyüklüklerinin 68 metrekareden başlayıp, maksimum ise 202 metrekareye kadar yükselerek dizayn edildiği proje toplam 1 milyon 550 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor.


Artaş, Öztaş, Mesa, Kantur  imzası ile inşa edilen projede ödeme planı kapsamında yüzde 25 peşinat ödendiğinde kalan kısım için banka kredisi kullanılabiliyor.


Toplam 3 bin 531 adet daireden meydana gelen Atakent  Tema İstanbul  projesinde daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak dizayn edildi.


Sosyal alanları arasında Atakent Tema İstanbul projesinde spor alanları, sauna, fitness center, otopark, tema park,  yüzme havuzu, güvenlik gibi donatılar yer alıyor.


Daire teslimlerinin bu yıl Temmuz ayında yapılacağı projede daire fiyatları 361 bin TL'den başlıyor. İstanbul'un Halkalı ilçesine bağlı Atakent'te inşa edilen projede dairelerin fiyatlarının konutların metrekare büyüklüklerine göre farklılık gösteriyor.


Atakent Tema İstanbul satış ofisi iletişim!

Telefon: 0212 970 00 00 

Web adresi : www.temaistanbul.com

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor