Çukurova Balkon

Ataköy Sea Pearl fiyatları ne kadar?

Ataköy Sea Pearl fiyatları ne kadar? Ataköy Sea Pearl fiyatları ne kadar?

Firma: Kuzu Grup

Proje: Sea Pearl

İlk etap teslimlerinin 2017 yılı Temmuz ayı içerisinde yapılması planlanan Sea Pearl Ataköy Konutları 53 bin 900 metrekare inşaat alanından oluşuyor. Peki Ataköy Sea Pearl fiyatları ne kadar?


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


"Ataköy  Sea Pearl  fiyatları ne kadar?" sorusunu yanıtlamadan önce kısaca projenin özelliklerine değinelim.  Kuzu Grup  imzası ile 2 etap halinde yükselen projenin ilk etabında 631 adet ünite bulunuyor.


Bugün lansmanı yapılan Sea Pearl Rezidans 4 bloktan oluşuyor. İstanbul Ataköy'de denize sıfır konumda olan projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4,5+1 daire seçenekleri mevcut.


Bakırköy Sea Pearl Konutları 2,7 milyar dolar yatırım bedeli ile hayata geçiriliyor. Projede yer alan konutların büyüklükleri 88 metrekare ile 398 metrekare arasında farklılık gösteriyor.


Kuzu Grup Sea Pearl ödemeleri; yüzde 5 peşinatta kalan bedel için 48 ay vade, yüzde 10 peşinatta kalan bedel için 36 ay vade farksız taksit şeklinde yapılıyor veya yüzde 5 peşinatta, kalan bedel için banka kredisi kullanılıyor. 


Ataköy Sea Pearl fiyatları ne kadar?

Sea Pearl Ataköy daire fiyatları metrekara bazında 7 bin 200 dolardan başlıyor. Projede spor alanları, alışveriş alanları ve yürüyüş yolları gibi sosyal yaşam alanlarına yer veriliyor. 


Ataköy Sea Pearl satış ofisi 

Telefon: 0212 559 60 09

Web: www.seapearlatakoy.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor