Çukurova Balkon

Ataşehir Deluxia Suites'te 170 bin 800 TL!

Ataşehir Deluxia Suites'te 170 bin 800 TL!

Ataşehir’de Teknik Yapı tarafından inşa edilen Deluxia projesinin Deluxia Suites bölümünde 36-39 metrekare stüdyo dairelerin fiyatları 170 bin 800 TL ile 196 bin 200 TL arasında değişiyor


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Deluxia Suites’te 36-39 metrekare stüdyo dairelerin fiyatları 170 bin 800 TL ile 196 bin 200 TL arasında değişiyor. Projede 58 metrekare 1+1’lerin satışı tamamlandı. Deluxia’da yüzde 20 peşinatla 120 aya kadar banka kredisi kullanılabiliyor. 120 ay vade de yüzde 0,97 faiz uygulanıyor.

Toplam 23 bin 200 metrekarelik alan üzerine kurulan Deluxia projesi, 100 bin metrekare inşaat alanına sahip. Deluxia Palace ve Deluxia Suites etaplarından oluşan Deluxia Projesi’nde konutlar Mart 2012’de sahiplerine teslim edilecek. Deluxia Suites bölümü toplam 220 konuttan oluşuyor

Deluxia Suites’te telefon hatları, daire içinden bina giriş kapısı ile renkli görüntülü intercom bağlantısı, güvenlik merkezi kontrolünde sesli görüşme imkanı sunulacak. Merkezi anten sistemi sayesinde, normal yayın yapan TV kanalları doğrudan, Digitürk yayınları receiver ve abonelik desteğiyle, uydu yayınları ise yine receiver desteği ile izlenebilecekt. Kablolu TV altyapısı, dairelerde, antrede bulunacak dağıtıcı cihaza (splitter) kadar  çekilecektir, odalardaki TV hatları, antredeki bu dağıtıcı cihaz üzerinden, kolaylıkla Kablolu TV hattına dönüştürülebilecek, abonelik desteğiyle yayınlar izlenebilecek.

Yangın ve kapı hırsız alarm sisteminin bulunduğu Ataşehir Deluxia Suites’te bina genelinde kurulacak olan dahili telefon santrali ile dairelerin birbirleriyle ve otoparkla görüşmesi sağlanacak. Daire içinde salon ve tüm odalara data hattı çekilerek internet altyapısı sağlanacak, wireless kullanımına uygun tesisat yapılacak. Kat hollerinde merkezi müzik yayın sistemi olacak.

Bloklarda merkezi ısıtma sistemi kullanılacak, ‘pay ölçer’ ile bireysel kullanım olanağı sağlanacaktır. Dairelerde panel radyatörler kullanılacak. Dairelerde merkezi ısıtma sistemi ile sürekli sıcak su sağlanacaktır. Kullanılan sıcak su ‘pay ölçer’ ile daire bazında ölçülebilecek.

Salon ve odalara split klima altyapısı için drenaj ve bakır borulama sistemi yapılacak. Dış ve iç üniteler konulmayacak ancak elektrik tesisatında gerekli tedbirler alınacak. İç ve dış üniteler arasındaki bakır boru ve sinyal kabloları, kauçuk izolasyon malzemesi ile kaplanacak.

Yangın yönetmeliğine uygun olarak, yüksek binaların dairelerinde, ortak alanlarında ve otoparklarda yangın söndürme (sprinkler) sistemi, kat hollerinde ise yangın söndürme hortumları ve tüplerin yer aldığı yangın dolapları olacaktır. Dairelerde güvenlik merkezi ile bağlantılı, yangın alarm sistemi mevcut  olacak.

Dairelerin güvenliği için, otomasyon merkezine bağlı olarak çalışan, yangın algılama dedektörü, daire hırsız alarmı olacak. Daire içinden, bina giriş kapısı ile renkli görüntülü intercom bağlantısı, otopark girişinde de ‘otomatik giriş kontrol sistemi’ bulunacak.

Bağımsız bölümlere özgülenmiş 4+1 dubleks, 2+1 dubleks ve 3+1 daireler için 2 adet; 2+1, 1+1 ve stüdyo daireler için 1 adet kapalı otopark yeri bulunacak. Kapalı otopark yerleri yönetim planında belirtilecek.
Deluxia Suites’te konseptin bir parçası olarak değerlendirilen bahçe ve teraslarda peyzaj tasarım çalışmaları yapılıyor. Açık havuz, çocuk parkları ve yürüyüş alanları konsept çerçevesinde tasarlandı. Araç ve yaya yollarının altyapıları, kanalizasyon, drenaj sistemleri ve bahçe -teras izolasyonları yapılıyor.

Deluxia Suites projesinin sosyal alanlarında çocuk kulübü, TV odası, kütüphane, toplantı odaları, site lokali, fitness salonu, step, aerobic, plates merkezi, vitamin bar, dinlenme odaları, açık ve kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, steamroom, masaj odaları, yürüyüş ve koşu parkuru yer alıyor.

444 10 08

www.teknikyapi.com

 


Nagihan Arat/Emlakkulisi.com