25 / 05 / 2022

Atek Adress projesi 2016 yılının Ocak ayında tamamlanacak!

Atek Adress projesi 2016 yılının Ocak ayında tamamlanacak!

2010 yılından bu yana inşaat alanında başarılı çalışmalara imza atan Atek Yapı, son projesi Atek Adress ile iş dünyasının dikkatini çekiyor. Mersinli'de yer alan 31 katlı ofis projesi 2016 yılının Ocak ayında tamamlanacak...2010 yılından bu yana inşaat alanında başarılı çalışmalara imza atan Atek Yapı, son projesi Atek Adress ile iş dünyasının dikkatini çekiyor. Mersinli'de yer alan 31 katlı ofis projesi 2016 yılının Ocak ayında tamamlanacak. 


Projenin şimdiden yoğun ilgi gördüğünü dile getiren Atek Yapı yetkilileri, bugüne kadar yüzde 40'ın üzerinde satış yaptıklarını dile getirdiler. 


GELİŞEN BÖLGE 3 kat otopark ve zemin katı çıktıklarını dile getiren yetkililer, projenin ayrıntılarını şu şekilde özetlediler: "4 dönüme yakın bir arazi üzerinde 28 bin metrekarelik bir inşaat alanında çalışmalarımız devam ediyor. 3 katı otopark olmak üzere projemiz toplam 30 katlı olacak. Türkiye'nin en büyük istinaf mahkemesinin yanında yer alacak olan Adress projesi, aynı zamanda izmir'in yeni cenneti olacak olan Çınarlı rekreasyon alanının tam arkasında yer alıyor." Stadyum metro durağının da tam karşısında bulunan projenin hızla gelişen bir bölgede yer almasından dolayı oldukça fazla prim yapacağını da sözlerine ekleyen yetkililer, "Atek Adress iş dünyasının ihtiyaç duyacağı her türlü donanıma sahip olacak. 

Atek Adress projebi İzmir'de ofis anlayışına yepyeni bir boyut kazandıracak. Projemiz modern mimari görünümünün yanısıra teknolojik altyapısıyla da göz dolduracak. Akıllı bina sistemleri ile donatılacak olan Adress'te konferans salonu ile 10 kişiden 250 kişiye kadar toplantı salonları yer alacak. Tüm bunların yanısıra binamızda fitness center, yemek alanları ve çalışanları iş stresinden az da olsa uzaklaştıracak olan kat bahçeleri bulunacak" dedi. 


Yeni Asır Ek