Atlantik Life Pendik Evleri'nde 185 bin TL'ye daire!

Atlantik Life Pendik Evleri'nde 185 bin TL'ye daire! Atlantik Life Pendik Evleri'nde 185 bin TL'ye daire!

Atlantik Yapı tarafından Pendik’te hayata geçirilen Atlantik Life satışa çıktı. Projede 185.000 TL’ye daire sahibi olunurken, projenin sosyal donatı alanları, mimari özellikleri ve merkezi lokasyonu da dikkat çekiyor.Atlantik Yapı tarafından Pendik’te hayata geçirilen Atlantik Life satışa çıktı. Projede 185.000 TL’ye daire sahibi olunurken, projenin sosyal donatı alanları, mimari özellikleri ve merkezi lokasyonu da dikkat çekiyor.


ATLANTİK Yapı, kaliteli konut projesi ile Anadolu yakasında yükseliyor. Lüks ve konforlu detaylara sahip 30 farklı tipte 192 konut ve 5.000 metrekarelik ticari alandan oluşan Atlantik Life, Pendik bölgesinde konumlanıyor.


FERAH DAİRELER


Ayrıcalıklı ferah dairelerin sunulduğu projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan dört farklı konut seçenekleri yer alıyor.


Geniş ve ferah şekilde tasarlanan daireler 67 metrekare ile 223 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Projede ayrıca daire tiplerine göre iki araçlık park imkanı da sunuluyor.


ALTERNATİF ÖDEME İMKANLARI


Kısa sürede yatırımcısına yüzde 15 kazandıran Atlantik Yapı, 185.000 TL gibi avantajlı fiyatlarla daire sahibi olma fırsatı sunuyor. Atlantik Life’de 40 ay 0 faiz avantajlarıyla da konut sahibi olmanız mümkün. Projede ayrıca alternatifli ödeme seçenekleri de sunuluyor.


ULAŞIM KOLAYLIĞI


Atlantik Life; havalimanına 1,5 kilometre, D-100 Karayoluna 2 kilometre, Tem otoyoluna 3 kilometre, Yüksek Hızlı Tren’e 2,5 kilometre ve Metro’ya 700 metrelik bir mesafede yer alıyor.


Vahdet