Aura Deluxe Residence'da 16 Nisan'a kadar indirim!

Aura Deluxe Residence'da 16 Nisan'a kadar indirim! Aura Deluxe Residence'da 16 Nisan'a kadar indirim!

Aura Deluxe Residence'da 16 Nisan'a kadar özel bir fiyat avantajı sunuluyor

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

PROPA İnşaat'ın Kartal'da satışa çıkarmaya hazırlandığı ve iki blokta toplam 195 daireden oluşan Propa Aura Deluxe Residence'da 16 Nisan'a kadar özel bir fiyat avantajı sunuluyor. Fiyatların 120 bin ile 360 bin TL arasında değiştiği projede bu kapsamda yüzde 5 peşin, 3. ve 6. aylarda ise yüzde 10'ar vade farksız ödeme imkanı veriliyor.

`Home ofis'e çevrilebiliyor
Fortis ve Finansbank'ın özel kredi imkanı sunduğu projede, kişiye özel alternatif ödeme planlarının da uygulandığını söyleyen Propa İnşaat İcra Kurulu Başkanı Can Reşit Özçiçek, "Proje kısa bir süre için avantajlı ön lansman fiyatlarıyla satışa sunuluyor" dedi. Propa Aura Deluxe Residence'ta stüdyo ve 1+1'ler ile 2+1 ve 3+1 dubleksler bulunduğunu belirten Özçiçek, "Farklı zevklere hitap eden bahçeli ve seyir teraslı loft tarzı dairelerin bulunduğu projede, tüm daireler home-ofis olarak kullanılabiliyor. Projede, tüm dairelerin tam kata kadar birleştirme özelliği bulunuyor. Daire dışında da donanımlı toplantı odaları bulunuyor. Rezidans ve ofis hizmetleri veriliyor" diye konuştu.

Avukatların ilgisi yoğun
Projede, Türkiye'de ilk kez uzaktan kumandalı çağrı ve güvenlik sisteminin kullanılacağını açıklayan Özçiçek, şöyle devam etti: "Bu sistem deprem anında sensörlerden uyarıyı alarak daire dış kapılarının kilidini açıp tek bir tuşla asansörü çağırma fırsatı sunuyor. Her evde hastanelerdeki gibi acil kumanda butonu olacak. 2-3 katta bir yiyecek-içecek otomatı bulunması da Türkiye'de bir ilk."
Özçiçek, Kartal'da bu yıl hizmete açılacak olan ve Anadolu yakasının tüm adliyelerini biraraya toplayan Avrupa'nın en büyük Adliye Sarayı projesi dolayısıyla hukukçuların da Propa Aura Deluxe Residence'a büyük ilgi gösterdiğini dile getirdi.

0216 671 19 21

www.propaaura.com

Nihal Yuvacan / Vatan

pus