Avcılar Ispartakule Evleri fiyat listesi!

Avcılar Ispartakule Evleri fiyat listesi! Avcılar Ispartakule Evleri fiyat listesi!

Firma: Emlak Konut GYO

Proje: Ispartakule Evleri

Avcılar Ispartakule Evleri fiyat listesi kapsamında daire fiyatları 248 bin TL'den başlıyor. Başvuruları 3 Temmuz'da sona erecek olan proje özel durum, alt gelir ve orta gelir grubuna özel olarak kurayla satışa çıkıyor.Avcılar  Ispartakule Evleri  fiyat listesi dairelerin metrekare büyüklüklerine göre değişiyor.  Emlak Konut GYO  imzasıyla inşa edilecek projede 240 ay vade imkanı sunuluyor. 


Ispartakule Konutları için alt gelir grubu tarafından bin TL, orta gelir grubu tarafından 5 bin TL başvuru bedeli ödeniyor. Projede dairelerin sözleşme imzalama döneminden itibaren 36 ay içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.


Emlak Konut Ispartakule'da yer alan 1.500 adet konut alt gelir grubu, orta gelir grubu ve özel durum grubu kapsamında kurayla satılıyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. 


Kura çekimi 12 Temmuz'da yapılacak olan Ispartakule Evleri İstanbul'un Avcılar ilçesinde inşa edilecek. Projede başvurular 3 Temmuz'a kadar devam edecek. 


Ispartakule Emlak Konutları başvuru işlemleri için Türkiye Vakıflar Bankası A.Ş.'nin herhangi bir şubesine kura başvuru ücreti yatırıldıktan sonra www.emlakkonut.com.tr web sitesi üzerinden başvuru formu dolduruluyor.


Avcılar Ispartakule Evleri fiyat listesi!

1+1 daireler 248 bin TL ile 295 bin TL, 

2+1 daireler 289 bin TL ile 439 bin TL, 

3+1 daireler 349 bin TL ile 595 bin TL, 

4+1 daireler 459 bin TL ile 589 bin TL


22 soruda Emlak Konut Ispartakule Evleri!


Satış duyurusu için tıklayın

Fiyat listesi ve ödeme planı için tıklayın


Ispartakule Konutları satış ofisi 

Telefon: 0216 579 15 15 

Web: www.emlakkonut.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor