Avlu34 Alışveriş Merkezi açılış için gün sayıyor!

Avlu34 Alışveriş Merkezi açılış için gün sayıyor!Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı imzasıyla hayata geçirilen Avlu34 Alışveriş Merkezi açılış için gün sayıyor.


Arnavutköy’ü cazibe merkezi yapacak projeler arasında yer alan Avlu34 Alışveriş ve Yaşam Merkezi açılış için gün sayıyor. Projeyi yakından izleyen Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı Avlu34'ü yerinde ziyaret ederek, incelemelerde bulundu. Arnavutköy Belediyesi'nde yer alan habere göre, vatandaşların, iş yaşamının dışında kalan zamanın önemli bir kısmını geçireceği bu merkez, alışverişin yanında eğlence mekanı olarak da değerlendirilecek. Ayrıca avm, kültür sanat etkinliklerinin de düzenlendiği bir mekan haline gelecek.

Arnavutköy’ün ilk sinema salonu AVLU34’de

Arnavutköy’ün ilk sinema salonunun da bulunacağı Avlu34 kültür merkezi ve sosyal tesisler ile sanatın ve kültürün tüm renklerini taşıyacak. Ayrıca vizyona yeni girecek yerli ve yabancı filmlerle buluşacak olan Arnavutköylüler, böylece hayatın karmaşasından kaçma imkanı sağlayacakları ve sosyalleşecekleri bir mekana sahip olacak. Ayrıca mağazaların bulunacağı alış-veriş merkezinde, vatandaşlar ihtiyaçlarına dair her ürünü bulabilecekler.