AVM işletmecileri 5. MAPIC Guide'de buluşuyor!

AVM işletmecileri 5. MAPIC Guide'de buluşuyor!Gayrimenkul Türkiye'nin uluslararası markası Networking Turkey tarafından 5.'si hazırlanan MAPIC Guide, bu yıl yepyeni bir konseptle okuyucularının karşısında olacak.


Gayrimenkul Türkiye'nin uluslararası markası Networking Turkey tarafından 5.'si hazırlanan MAPIC Guide, bu yıl yepyeni bir konseptle okuyucularının karşısında olacak. 

 

Turkey Shopping Center Leaders başlığıyla çıkacak olan rehber MAPIC'te Türkiye'ye ilgi duyan sektör profesyonellerine AVM'lerin gerçekleşmesi ve yaşaması adına önemli katkılarda bulunmuş sektör önderlerini tanıtacak. 

 

AVM geliştiricileri başta olmak üzere AVM işletmecileri, AVM uzmanlığı olan danışmanlık firmaları, mimarlık ve proje yönetimi firmalarında yöneticilik yapan kişiler ilk defa bir yayında bir araya gelecek. 

 

Yıllardır hazırlanmakta olan MAPIC Guide'ın klasik bölümleri olan Who's Who ve Turkey SC Index'i de bu yılki rehberde de okuyucularıyla buluşacak. 

 

Bu yıl da AYD'nin (Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği) desteğiyle yayımlanacak olan rehber, MAPIC 2015'te hem uluslararası yayınların bulunduğu alanda, hem de uluslararası yatırımcılara yönelik olarak AYD tarafından düzenlenen akşam yemeğinde dağıtılacak. Ayrıca AYD üyesi firma liderleri %10 indirimle rehberde yer alabilirler.


Siz de Shopping Center Leaders rehberinde yerinizi alın, uluslararası AVM yatırımcılarıyla buluşma fırsatını kaçırmayın!


Son katılım tarihi: 4 Kasım