AVM Yatırımcıları Konferansı 7 Mart'ta gerçekleşecek!

 AVM Yatırımcıları Konferansı 7 Mart'ta gerçekleşecek!Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği'nin (AYD) düzenlediği V. AVM Yatırımcıları Konferansı, 7 Mart tarihinde gerçekleşecek..


Ülkemizin ve sektörün sorumlu lider kuruluşu AYD’nin geleneksel büyük konferansı 6-7 Mart tarihlerinde İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi Rumeli Salonu’nda AYD Başkanı Hulusi Belgü ve Yönetim Kurulu evsahipliğinde yapılıyor. Ülkemizin en dinamik ve en hızlı büyüyen sektörü; Organize Perakende’nin dinamosu “AVM Yatırımları”na karar veren, dünyanın en büyük ve önemli şirketlerinin en yetkili isimleri / decision maker’ları AYD V. AVM Yatırımcıları Konferansı’nın 7 Mart 2013 Perşembe günü saat 11.30’daki “YATIRIMLAR” Paneli’nde buluşuyor.


AYD Danışma Kurulu üyesi Hakan Kodal ( Krea)’ın moderatörlüğünde yapılacak “YATIRIMLAR” oturumunda yer alan işadamları;


- Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun

- Multi Corporation Yönetim Kurulu Başkanı Hans Van Veggel,

- Metro Properties Yönetim Kurulu Başkanı Jean Cristophe Brexta,

- Blackstone Küresel Perakende Danışmanı Robert Welanetz,

- ECE Başkan Yardımcısı Gerhard L. Dunstheimer


AYD Zirvesi niteliğindeki “YATIRIMLAR ” oturumunda, ülkemizle ve bölgeyle ilgili değerlendirmeler dünya çapındaki otoritelerce yapılacaktır. 2013 konferansı yurtdışında Türkiye’nin güçlü açılımları paralelinde önceki yıllardan daha çok ilgi görmektedir. Yoğun bir katılımın olması beklenmektedir.