Avrupa Konutları Ataköy ödemeleri!

Avrupa Konutları Ataköy ödemeleri! Avrupa Konutları Ataköy ödemeleri!

Firma: Artaş İnşaat

Proje: Avrupa Konutları Ataköy

Yenibosna'da Airport AVM'nin yanında yükselen proje 2 blok şeklinde yükseliyor. Proje içerisinde rezidans ve ofisler bulunuyor. Avrupa Konutları Ataköy ödemeleri kapsamında banka kredisi ile ödeme yapılabiliyor.Eskiden Fuzul Otomotiv'in yer aldığı Kale Kilit arazisi üzerinde hayata geçirilecek olan proje lokasyon bilgisi kapsamında Yenibosna'da Airport AVM'nin yanında yükseliyor. 


Yenibosna E-5 üzerinde bulunan projede daire büyüklükleri 69 metrekare ile 103 metrekare arasında değişiyor. Proje toplam 8 bin 796 metrekarelik arsa alanında hayata geçiriliyor.


Toplam 165 adet rezidans daire, 52 adet ofis ve ticari ünitelerden meydana gelen proje 2 blok halinde inşa ediliyor. Projede bloklardan birinde rezidans daireler, diğerinde ofisler yer alıyor.


Avrupa Konutları Ataköy ödemeleri kapsamında yüzde 25 peşinat ödendiğinde kalan bedel kredi ile ödeniyor. Projede daire tipleri 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon olarak dizayn edildi.


Fiyat listesine göre 1+1 daireler 655 bin TL ile 708 bin TL, 2+1 daireler 928 bin TL ile 974 bin TL arasında değişen projede daire teslimleri 2016 yılı Aralık ayında gerçekleşmesi öngörülüyor. 


Tel: 444 0 380

Web: www.avrupakonutlariatakoy.com

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor