Avrupa Konutları Başakşehir ödeme koşulları!

Avrupa Konutları Başakşehir ödeme koşulları! Avrupa Konutları Başakşehir ödeme koşulları!

Firma: Artaş İnşaat

Proje: Avrupa Konutları Başakşehir

Avrupa Konutları Başakşehir ödeme koşulları kapsamında cazip seçenekler sunuluyor. Projede konut fiyatları 623 bin TL'den başlıyor...


2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 dairelere yer verilen Avrupa Konutları Başakşehir projesi Artaş İnşaat imzasıyla ve Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa ediliyor. Projenin arsa alanı 72 bin 706 metrekare olarak belirlendi.

Projedeki 2+1 daireler 124 metrekareden, 3+1 daireler 162 metrekareden, 4+1 daireler 200 metrekareden, 5+1 daireler ise 277 metrekareden başlayan büyüklüklerde tasarlanıyor.  Avrupa Konutları Başakşehir  projesi toplam 941 konut ve 27 ticari üniteden meydana geliyor.
 

Avrupa Konutları Başakşehir’de toplam 4 bin 500 metrekarelik alan, süs havuzlarına ayrılırken, projenin diğer sosyal yaşam alanları 3 etapta ; 2’si kadın , 2’si erkekler için ayrı tasarlanmış 4 kapalı yüzme havuzu, 4 adet çocuk havuzu, 4 adet fitnes Salonu, 4 adet hamam, 4 adet sauna, 4 adet buhar odasından oluşmaktadır.
 

Başakşehir Avrupa Konutları daire fiyatları!

Avrupa Konutları Başakşehir’de daireler, 623 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor. Avrupa Konutları Başakşehir projesinin yüzde 80’i de peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına ayrıldı. 
 

Avrupa Konutları Başakşehir ödeme koşulları!

Avrupa Konutları Başakşehir’de uygulanan ödeme kampanyasına göre, yüzde 5 peşinatla 60 ay 0 faiz ile ödeme kolaylığı sunuluyor.
 
Projenin yanı başında yer alan park alanında ise tenis kortu, voleybol sahası, basketbol sahası, futbol sahası, dinlenme alanları ve yürüyüş parkurları bulunuyor.
 

Avrupa Konutları Başakşehir iletişim!
Tel : 444 38 25
Web : www.avrupakonutlaribasaksehir.com/
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com
 


projeye sor