Avrupa Konutları Kale'de hemen teslim fırsatı!

Avrupa Konutları Kale'de hemen teslim fırsatı! Avrupa Konutları Kale'de hemen teslim fırsatı!

Firma: Artaş İnşaat

Proje: Avrupa Konutları Kale

Artaş İnşaat, İstanbul’un çeşitli bölgelerinde Avrupa Konutları markası altında bugüne dek teslim ettiği projelerde sunduğu tüm ayrıcalıkları, Avrupa Konutları Kale ile Topkapı’ya taşıyor.Avrupa Konutları Kale hakkında detaylı bilgi için tıklayın

444 38 25


Avrupa Konutları erken teslim geleneğini  Avrupa Konutları Kale  projesinde de sürdürüyor.


Topkapı’da, E-5 Otoyolu’nun bitişiğinde konumlanan Avrupa Konutları Kale’de teslimler, vadedilen tarihten 3 ay önce, Nisan ayında başladı. Hemen teslim son dairelerin satışı 700.000 TL ’den başlayan fiyatlarla sürerken, ofisler metrekaresi 6.451 TL, dükkanlar ise 12.686 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor. 


AVRUPA KONUTLARI KALİTE VE GÜVENCESİ, ŞEHRİN MERKEZİ TOPKAPI’DA

Artaş İnşaat, İstanbul’un çeşitli bölgelerinde Avrupa Konutları markası altında bugüne dek teslim ettiği projelerde  sunduğu tüm ayrıcalıkları,  Avrupa Konutları Kale  ile Topkapı’ya taşıyor. 


Kale Endüstri Holding’in arsası üzerinde  Artaş İnşaat imzasıyla yükselen Avrupa Konutları Kale, İstanbul’un en merkezi noktası Topkapı’da, E-5 karayolunun bitişiğinde konumlanıyor.  


Şehir içi ulaşım açısından büyük avantaja sahip bir lokasyonda konumlanan proje, metrobüs ve tramvay duraklarına yürüme mesafesinde bulunuyor.


Proje, estetik mimarisi, az katlı yapısı ve peyzaj alanlarıyla Topkapı’nın yenilenen çehresinde örnek teşkil ediyor.PRESTİJ SAĞLAYACAK OFİSLER VE MÜŞTERİ POTANSİYELİ YÜKSEK DÜKKANLAR

37 bin metrekare arsa üzerinde konumlandırılan Avrupa Konutları Kale’de, 8 adet konut bloğu ve 1 adet ofis bloğu bulunuyor. Dükkanlar hem ofis bloğu,  hem cadde üstü konut bloklarının altında yer alıyor. 


Dükkanlar 99 metrekare ile 1.182 metrekare, ofisler  236 metrekare ile 1.061 metrekare arasında değişiyor.


30 dükkan ve 52 ofisin bulunduğu projede, A sınıfı ofisler sahiplerine prestij sağlarken, merkezi lokasyonu nedeniyle dükkanlar yüksek müşteri potansiyeli sunuyor. 


Hemen teslim fırsatının sürdüğü Avrupa Konutları Kale’de ofisler metrekaresi 6.451 TL, dükkanlar ise 12.686 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor. 

KONUT SAHİPLERİ ERKEN TESLİM SEVİNCİ YAŞIYOR 

Avrupa Konutları erken teslim geleneğini  Avrupa Konutları Kale  projesinde de sürdürdü ve teslimleri, vadedilen tarihten 3 ay öne çekerek, Nisan ayında başlattı. 


599 dairenin bulunduğu projede daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak çeşitleniyor. Daire büyüklükleri  77 metrekare ve 210 metrekare arasında değişiyor. 


Az sayıda dairenin satışının sürdüğü projede fiyatlar 700.000 TL’den başlıyor. 


Avrupa Konutları Kale; fitness merkezi, saunası, buhar odası, Türk Hamamı, 2 kapalı yüzme havuzu, açık spor alanları, konutlara ait 1.350 araçlık kapalı otoparkı ile daire sahiplerinin yeni yaşamına hazır.  


projeye sor